דלג על הניווט

מורה אונליין אליסף הריאל

מורה פרטי דוד לימוד נעים א
4.95
36 ביקורות
90
שיעורים שהוזמנו
135
לשעה
בן 31 מראשל"צ והסביבה בוגר אוניברסיטה - בן גוריון
רשימת המקצועות המלאה
"רוצים להגדיל את ההסתברות להצליח בסטטיסטיקה?? הגעתם למקום הנכון! מורה לסטטיסטיקה ותיק ומנוסה עם שיטות מוכחות להצלחה! :) "
שלום! שמי אליסף הריאל ואני בן 30, מראשל"צ. אני בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה וסטודנט לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית. את הידע במקצוע רכשתי לאחר עבודה אינטנסיבית כעוזר מחקר בתואר הראשון, ומתרגל בתואר השני. אצלי,בעזרת שיטות לימוד מוכחות, תוך מספר בודד של שיעורים תוכלו להיות מוכנים למבחן, גם אם באתם ללא ידע קודם! כמו כן, אני מלמד שימוש בתכנות הסטטיסטיות הנפוצות:STATA,SPSS ו-JUMP. אני מסייע בכתיבת פרק הממצאים ובעבודות האקדמיות החל מניסוח ההשערות ועד כתיבת הנתונים וניתוחם! איתי כל שיעור הוא חוויה וההצלחה היא התחייבות! התקשרו אליי ועלו על המסלול המהיר להצלחה! :)

קבע שיעור אונליין

אליסף יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
24/03/2019
ערן, 2019
5
הגעתי לאליסף לתגבר את לימודי סטטיסטיקה א שאני לומד במסגרת התואר באוניברסיטה הפתוחה. פתרנו יחד שאלות כהכנה למבחן הסימסטר, ותוך כדי אליסף חיזק לי את הידע בחומר והמשיך את הלימוד. אליסף שולט בחומר, בכל הנושאים של הקורס, מסביר ומלמד בצורה טובה ומקצועית.
24/02/2019
נטף, 2019
5
היה שיעור מעולה. גם הסביר לי את החומר בצורה טובה וגם עזר לי להבין את הטעויות שעשיתי כשתרגלתי בעצמי. אח"כ כשיבתי להמשיך לתרגל לבד הצלחתי הרבה יותר טוב.
05/02/2019
עידו, 2019
5
מורה תותח לקחתי איתו מספר שיעורים אחרי שנכשלתי בסמסטר הראשון , בזכותו קבלתי 86 בבחינה פשוט אלוף ממליץ בחום !!!
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?