מורה פרטי אליהוא נבון

מורה אונליין אליהוא נבון

מורה פרטי כבר 5 שנים, הבעלים של אתר קורסים אונליין ותלמיד תיכון מצטיין. כל התלמידים שלי יצאו מבסוטים! נסו אותי! :)

בן 22. ממזכרת בתיה. אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ.
(8 חוות דעת) 18 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪100 לשעה

קצת עליי

שלום, שמי אליהוא. (מבטאים את זה אלי-הוא) מלמד תלמידים מתמטיקה, פיזיקה, אנגלית ומדעי המחשב בכל הרמות עד בגרות. אני אוהב ללמד ולעזור לילדים להצליח. קרה כבר כמה וכמה פעמים שתלמידים באים אלי לקראת מבחני מיונים בבתי הספר, אותם תלמידים התמיינו למגמה / הקבצה שאליה הם שאפו בזכות השיעורים איתי, ועוד עם ציונים מופלאים! בעל המלצות חמות מתלמידיי ומהוריהם על ההתקדמות הניכרת של תלמידיי וסבלנותי הרבה כלפי התלמידים. אצלי אין דבר כזה "אני לא מצליח", הגישה שלי היא שהכל ניתן ללמוד עם הסבר נכון ומורה סבלני וברור. יש לך 'ראש הומני'? בדיוק סוג התלמידים שאני מחפש לקדם, יודע בדיוק איך להעביר חומר ריאלי בצורה הומנית. נסו אותי! זה בדיוק הזמן להתחיל ללמוד ולהיות מצויינים! :)

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

ש
שרית

הזמנתי אצלו שיעור לבני שהיה צריך ללמוד למתכונת בפיזיקה ולאחר השיעור הבנתי ששילמתי למורה כסף בכדי שיארח חברה נעימה לבני. את הדרישות שלי ממנו הבהרתי אבל הוא לא הקשיב לי.מאוכזבת מאוד!!!

02/06/2020
שתף:
א
אפרת

 לא האמנתי שבשני מפגשים אצליח לקלות משהו בתחום שאין לי חיבור איליו כלל, להפתעתי בזכות הסובלנות והשיטה המיוחדת של אליהוא קרא פלא הצלחתי להבין וליישם את השיטות והתכניקות שלמדתי מאליהוא והצלחתי לעבור את מבדקי הקצונה בציון מאוד גבוהה מעל המצופה ... תודה אליהוא וכמובן ממליצה בחום לכל המעוניין זה המורה שאתו תצלחו.

23/02/2019
שתף:
י
יהודה

התחלתי ללמוד עם אליהוא לפני שנה להשלמת מתמטיקה 5 יח"ל, עברתי על מאה, אין מילים!! מומלץ בחום!

18/06/2018
שתף:
ע
עינת

שני הילדים שלי למדו אצל אליהו בחצי שענה האחרונה, הציונים וההתקדמות שלהם לא איחרה להגיע, מורה בעל סובלנות ורצון גדול לראות את תלמידיו מצליחים, ישר כוח

18/06/2018
שתף:
G
Gal

אני חייב לציין שזה המורה הכי טוב שהיה לי עד היום, יותר טוב מכל המורים בבית הספר. הצלחתי להשלים כל כך הרבה חומר לקראת סוף השנה בזכותו, ועכשיו הציונים שלי עומדים על 90-100.

18/06/2018
שתף:
מ
מאיה

מורה סבלני. התחלתי על סף פרישה מהמגמה והשיעורים של אליהוא הבהירו לי שמחשבים זה לא נורא כל כך, ובנוסף העלו לי את הביטחון האישי במחשבים. הציונים שלי גם כן עלו.

18/06/2018
שתף:
א
אוריה

מורה מצוין. בזכותו יצאתי ממעגל ה- 70 ל - 90-100.( בחמש יחדות מתמטיקה ) המורה הכי טוב שהיה , גורם לתלמיד לחוות את השיעור בצורה אחרת ולא בית ספרית. אם אתם רוצים להתקדם בחומר ויותר חשוב להנות ממנו זה המורה בשבילכם! :)

07/11/2017
שתף:
ד
דניאל

מורה סבלני ומדהים. לא הבנתי עד כמה המתמטיקה עמוקה ומעניינת עד שהוא הסביר לי אותה בצורה האמיתית שלה. אין לי מה לומר מלבד העובדה שאם אתם מחפשים מורה שמסוגל ללמד כל תלמיד לכל רמה הוא ללא ספק מסוכל לעשות את זה. בזכותו עשיתי 4 יחידות במקום 3 יחידות לימוד במתמטיקה, הוא עזר לי לעבור את מבחני המיונים.

22/10/2017
שתף: