דלג על הניווט
10 ביקורות
5
מורה פרטי

מורה אונליין אליאל קלפהולץ

בן 25, מירושלים והסביבה, בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית
"סטודנט לשעבר בפסיכוביולוגיה(פסיכולוגיה ביולוגיה) ,"מצטיין דיקן ", כיום סטודנט לרפואה , בעל נסיון בהוראה פרטית. "
נסיון רב בפסיכומטרי, עשיתי את כל הבחיניות של המרכז הארצי עד היום וכל הספרים של כל המכונים , ציון 752 . סטודנט לפסיכוביולוגיה" מצטיין דיקן",כיום סטודנט לרפואה .בעל הרבה נסיון בהוראה פרטנית , בעל הבנה נרחבת איך לענות נכון על שאילות אמרקיות , ואיך להתאים לכל אחד את שיטת הלימוד המתאימה לו . מאד אכפת לי מהתלמידים שלי כל אחד באופן אישי , ואני מאד אוהב ללמד באופן כללי .
80 ₪ לשעה

קבע שיעור אונליין

אליאל יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
הוספת תגובה
24/09/2017
Guy, 25
5
בשנתיים האחרונות למדתי אינספור קורסים עם אליאל, במגוון רחב של מקצועות. בפן התיאורטי של החומר- אליאל בעל יכולת בלתי רגילה להנגיש חומר מורכב ולהסביר אותו באופן פשוט וברור לתלמידים. בפן הפרקטי- אליאל יודע איפה לשים את הדגשים המרכזיים שעליהם נבחנים במבחן המסכם, והיכן למקד את התלמיד להצלחה ולהשיג ציונים טובים. בקיצור, מורה מעולה. מומלץ בחום:)
14/09/2017
רן שלום רפאל, 49
5
אליאל היקר ,יותר ממורה מקצועי ויסודי .בעל ידע ענק .יודע להגיע לכל תלמיד .להסביר בצורה מדוייקת ויסודית .לדבר לליבו של הילד. ויותר לכוון לסדר משמעת ואז הכל ברור יותר. יישר כח גדול ותודה לאל שזכינו בו.
14/09/2017
יואל, 22
5
עברתי קורס הכנה לפסיכומטרי ביואל גבע, מועד יולי, לאחר כמה חודשים בקורס אשר הרגשתי שאין התקדמות משמעותית בהשגיי פניתי לאליאל בעקבות המלצות חמות מחברים. אליאל תמך בי הן בפאן המקצועי - בנתינת כלים וטכניקות לפירוק והבנת שאלה, והן בפאן המנטלי - בהעלאת הבטחון ואף גם בפאן הניהולי - בתיכנון נכון של פתירת המבחן. מקוצען אמיתי ממליץ בחום.
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?