מורה פרטי אלדד כהן

מורה אונליין אלדד כהן

מרגישים שאין לכם ביטחון לדבר אנגלית באופן שוטף? רוצים לדבר ברצף מבלי להתבייש לטעות? אני אראה לך את הדרך, אעצים ואחזק

בן 42. מתל אביב -יפו. אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
(44 חוות דעת) 29 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪180 לשעה

קצת עליי

נעים מאד, אני אלדד, מורה פרטי עם נסיון רב עם כל סוגי האנשים, כל הרמות וכל הגילאים. למדתי מלמד במכללה האקדמית תל אביב-יפו, במכללה למנהל, במכללת שערי משפט, במכללת אחוה ובמרכז האקדמי פרס, אוניברסיטה פתוחה ועוד. על סמך 10 השנים שבהם אני מלמד אני יכול להגיד לך שלגיל שלך ולרמת האנגלית שלך אין משמעות של ממש. אפשר ללמוד ולהתקדם מכל רמה ובכל גיל. אני רגיש, סבלני, אוהב לעזור ולדחוף קדימה ומתאים את עצמי לצרכים הספציפיים שלך.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

א
אופיר

מעולה

23/09/2021
שתף:
ט
טל

לקחתי שיעורים עם אלדד עבור מבחן באנגלית לתואר שני בטכניון .. המבחן הוא ברמה מאוד קשה ואחרי 3 מועדים שלא עברתי החלטתי לקחת שיעורים עם אלדד .. אלדד לימד אותי כלים להתמודדות עם המבחן ובסופו של דבר עברתי בהצלחה :) ממליצה מאוד !

20/07/2021
שתף:
ל
לין

אמנם לקחתי מאלדד עזרה בנושא ספציפי , אבל העזרה שלו הייתה כל כך משמעותית , מרמה של ידע אפסי בנושא הבנתי אותו לעומק וניתן לראות זאת בתוצאות המבחן -90 ממליצה בחום!! מורה קשוב ומעביר את החומר בצורה מהירה ויעילה.

13/06/2021
שתף:
עידן

אלדד הוא מורה מצוין ואחראי. הוא יודע לתת יחס אמיתי ומסור לתלמידים שלו. אני מתקדם בלימודי האנגלית מואד בזכותו שהגעתי אליו בקושי ידעתי את החומר ומאז שהתחלתי איתו האנגלית שלי קפצה מדרגה.

13/06/2021
שתף:
ש
שי

מורה מצוין אחראי נותן טיפים מצוינים אחלה של מורה עכשיו אני מתקדם בלימודי האנגלית

01/12/2019
שתף:
ע
עומרי

אלדד מורה רגיש לתלמידים נותן תחושה מקצועיות עם המון סבלנות. הגעתי עם פחד גדול להתחיל ללמוד אנגלית וקיבלתי ביטחון בזכותו.

20/05/2019
שתף:
ש
שיר

הגעתי לאלדד בעקבות תסכול רב בקורס האנגלית באקדמיה. אלדד איתר במידיות את נקודות החוזק והחולשה והתחיל ללמד אותי אסטרטגיות שרלוונטיות עבורי תוך סבלנות רבה, סדר ומקצועיות. ממליצה בחום!!

04/02/2019
שתף:
ד
דבי

הגעתי לאלדד במטרה לשפר את האנגלית, ולקבל בטחון. כבר בשיעור הראשון מהרגע שנכנסתי דיברנו רק באנגלית. הבנתי די מהר שאני בידיים טובות. הניסיון, המקצועיות, הרגישות, ההבנה, והסבלנות .. הראייה וההבנה שלו מעבר .. מדהים !! אלדד האמין ותמך בי, נתן לי כלים והרבה מוטיבציה לא לוותר ולהאמין ביכולות ובידע שיש לי. הביטחון שלי באנגלית עלה משמעותית, יצאתי מחוזקת ואופטימית. אני ממליצה על אלדד בחום !!

25/12/2018
שתף:
מ
מורן

הגעתי לאלדד כסטודנטית בקורס אנגלית (מתקדמים ב). מהשניה הראשונה אלדד הבין מה נדרש ממני בקורס ולשם מה הגעתי. השיעורים הועברו בצורה מקצועית מאוד ובנוסף חשוב לציין שההרגשה בשיעור כמישהי שהאנגלית הוא מחסום עבורה הועברו בתחושה טובה ונעימה. מומלץ בחום.

19/10/2018
שתף:
א
אסתי

אלדד יודע להעניק תחושות ביטחון. יודע לתת את הטיפים הנכונים ולכוון ולהתמקד בדיוק בחומר הנלמד. ללא ספק מצליחה בחום!

09/10/2018
שתף: