דלג על הניווט

מורה אונליין אילן קוסטה

מורה פרטי אילן קוסטה
4.85
8 ביקורות
1
שיעורים שהוזמנו
150
לשעה
בן 32 מאזור ירושלים בוגר מכללה - דוד ילין
רשימת המקצועות המלאה
"בעל תואר ראשון בהוראת מתמטיקה, מורה למתמטיקה בפועל!רכז מתמטיקה בחטיבת ביניים. לאלו שמחפשים מורה שזהו תחום התמקצעותו. "
ניסיון רב בהוראה פרטנית ובהוראה בכלל, מעביר שיעורים פרטיים במקצועיות ובהנאה. דגש על הבנת החומר, פיתוח אסטרטגיות למידה וחשיבה. למידה מטעויות תוך דגש על שגיאות נפוצות. ולא שינון החומר. למידה התואמת את רמתו של הלומד וקידום הלומד בהדרגתיות. בעל תואר ראשון בהוראת מתמטיקה + תעודת הוראה במתמטיקה. מורה למתמטיקה בפועל בחטיבת ביניים. רכז חשבון בעמותת חינוך לפסגות מרכז יסודי ירושלים. בוגר תוכנית המצטיינים לתואר בהוראה של משרד החינוך. סיום הלימודים בהצטיינות.

קבע שיעור אונליין

אילן יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
31/01/2018
ליאור, 19
5
אילן מורה מצויין, יותר מזה שהוא מורה מצויין הוא בנאדם טוב ואכפתי. מכין את השיעורים לפני,מסביר הכל כמו שצריך.לי אישית הוא עזר מאוד. ממליץ בחום לכולם לכל הגילאים!
11/09/2017
יאיר, 27
4
אילן באמת מורה מעולה . יש לי ניסיון ארוך ומתסכל עם מורים פרטיים, ואתו זה פשוט התאים. הוא סבלני, מנסה להבין איך אתה הבנת את התרגיל ומה הקושי שקיים אצלך בנושא ורק אז נותן הסבר מעולה. ממליץ בחום!
11/09/2017
דניאלה, 19
5
אילן מורה מדהים! עם הרבה סבלנות ומקצועיות. התחלתי את השיעורים עם אילן כשאני לא מבינה דבר מהחומר ולא היה לי ביטחון עצמי שבכלל אצליח במתמטיקה, אילן עזר לי מאוד ובזכותו צמצמתי את הפער שהיה לי והביטחון שלי עלה! עכשיו אני בטוחה שאצליח במתמטיקה. אילן המורה הכי מומלץ בעולם תמיד אני מרוצה מהשיעורים איתו.
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?