מורה פרטי אילן קוסטה

מורה אונליין אילן קוסטה

בעל תואר ראשון בהוראת מתמטיקה, מורה למתמטיקה בפועל!רכז מתמטיקה בחטיבת ביניים. לאלו שמחפשים מורה שזהו תחום התמקצעותו.

בן 32. מאזור ירושלים. בוגר מכללה - דוד ילין.
(8 ביקורות) 1 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪150 לשעה
 

קצת עליי

ניסיון רב בהוראה פרטנית ובהוראה בכלל, מעביר שיעורים פרטיים במקצועיות ובהנאה. דגש על הבנת החומר, פיתוח אסטרטגיות למידה וחשיבה. למידה מטעויות תוך דגש על שגיאות נפוצות ולא שינון החומר. למידה התואמת את רמתו של הלומד וקידום הלומד בהדרגתיות. בעל תואר ראשון בהוראת מתמטיקה + תעודת הוראה במתמטיקה. רכז מתמטיקה בחטיבת ביניים. מדריך מורים ומפתח חומרי למידה במכון ויצמן. בעברי: רכז חשבון בעמותת חינוך לפסגות מרכז יסודי ירושלים. בוגר תוכנית המצטיינים לתואר בהוראה של משרד החינוך. סיום הלימודים בהצטיינות.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

ביקורות

ל
ליאור

אילן מורה מצויין, יותר מזה שהוא מורה מצויין הוא בנאדם טוב ואכפתי. מכין את השיעורים לפני,מסביר הכל כמו שצריך.לי אישית הוא עזר מאוד. ממליץ בחום לכולם לכל הגילאים!

31/01/2018
שתף:
י
יאיר

אילן באמת מורה מעולה . יש לי ניסיון ארוך ומתסכל עם מורים פרטיים, ואתו זה פשוט התאים. הוא סבלני, מנסה להבין איך אתה הבנת את התרגיל ומה הקושי שקיים אצלך בנושא ורק אז נותן הסבר מעולה. ממליץ בחום!

11/09/2017
שתף:
ד
דניאלה

אילן מורה מדהים! עם הרבה סבלנות ומקצועיות. התחלתי את השיעורים עם אילן כשאני לא מבינה דבר מהחומר ולא היה לי ביטחון עצמי שבכלל אצליח במתמטיקה, אילן עזר לי מאוד ובזכותו צמצמתי את הפער שהיה לי והביטחון שלי עלה! עכשיו אני בטוחה שאצליח במתמטיקה. אילן המורה הכי מומלץ בעולם תמיד אני מרוצה מהשיעורים איתו.

11/09/2017
שתף:
ב
בר

אילן לימד אותי במהלך החופש הגדול ועזר לי להדביק את הפער בלימודי מתמטיקה, צורת הלימוד שלו נכונה וטובה, קל להבין ממנו.. מאוד סבלני ואכפתי..

11/09/2017
שתף:
נ
ניצן

מורה מעולה , עוזר וסובלני את כל החומר למדתי אצלו ובזכותו 5 יח״ל אין מורה כזה!!! מומלץ מאוד!

11/09/2017
שתף:
י
יעל

אילן באמת מורה מדהים!! עם סבלנות וטיפים שתמיד עזרו לי במבחנים אחרי כל שיעור הייתי יוצאת מרוצה מאוד מורה איכותי עם כמה דרכי לימוד שעזרו לי מאוד. ממליצה על אילן מאוד!!!

11/09/2017
שתף:
א
אריאל

אילן לימד אותי מתחילת השנה, מידי שבוע, ולמרות שהתקשיתי לפעמים בהבנת החומר הוא לימד אותי בסבלנות ובהתמדה. הוא לימד אותי הרבה שיטות שהקלו עליי בפתירת תרגילים מתחומים שונים. הציונים שלי מהשנה הקודמת השתפרו משמעותית והרצון שלי ללמוד ולתרגל.

22/05/2017
שתף:
א
אור

מורה מעולה,סבלני ועוזר מאוד! מומלץ

10/03/2016
שתף: