מורה אונליין אייל מרגלית

מתמטיקה מחשבים ושחמט בחיוך :)

בן 32. מראשון לציון. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
(3 ביקורות) 60 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪80 לשעה

קצת עליי

-הכנה לבגרות במדעי המחשב #JAVA, C -פרוייקט Python -מבוא למדעי המחשב לסטודנטים שנה א', פתירת מבחנים ועבודות בית. Java/Python -הכנה לבגרות במתמטיקה 3-5 י"ל היי, שמי אייל מרגלית בן 31 מראשל"צ :] מהנדס תוכנה ומערכות מידע, שחמטאי, מורה פרטי למתמטיקה, מדעי המחשב ושחמט, טכנאי מחשבים, סטודנט לתעודת הוראה במדעי המחשב. בעל ניסיון ב: פיתוח תוכנה בתעשייה, שיעורים פרטיים לתלמידים ואקדמיה, הדרכת ילדים, הדרכת מבוגרים, אוהב מאוד לעבוד עם אנשים ולשלב זאת עם טכנולוגיה וחשיבה יצירתית. אשמח לעזור לך להגיע בזריזות למצב שאת/ה מבין את החומר ומצליח לפתור את התרגילים/פרויקטים בעצמך ונהנה/ת מהתהליך. בשיעור נשמור על אווירה בונה וחיובית והתאמה לקצב שלך הלומד/ת שיעור אפשרי ביחיד/קבוצה קטנה זמין לכל שאלה :) אייל

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

ע
ענת

אייל העביר לבני שיעורים פרטיים במתמטיקה, בתקופה קצרה יחסית גרם לשיפור ציוניו בצורה משמעותית ביותר, לימד אותו שיטות וגרם לו להבין את החומר בצורה יסודית ביותר. מעבר למקצועיות שלו, עליי לציין ולשבח את נועם הליכותיו סבלנותו אשר חשובים לא פחות. ממליצה בחום רב.

17/03/2020
שתף:
ד
דן

אייל עזר לי בתכנות בשפת ג'אווה בקורס אוניברסיטאי. הוא עזר לי מאוד להבין את השאלות לעומק ואת החומר קצת מעבר למה שמלמדים. מורה מאוד מקצועי ואיכותי. ממליץ בחום.

17/03/2020
שתף:
ש
שקד

הגעתי לאייל דרך האתר עם ידע מינימלי מאוד. הוא עזר לי להבין את החומר בצורה הכי טובה שאפשר!! הוא מורה ממש טוב ומסביר את החומר בצורה מצוינת, הוא סבלני, עוזר וגמיש עם שעות הלימוד. ממליצה לכם לפנות אליו וללמוד איתו אתם לא תצטערו :)

06/10/2019
שתף: