מורה פרטי דוד לימוד נעים א

מורה אונליין אורן שביט

"אין הטיפה חוצבת בסלע מכח עומצתה אלא מכח התמדתה". לימוד מקצועי, איכותי וסבלני. אשמח לעזור!

בן 24. מחיפה. בוגר אוניברסיטה - הטכניון.
(16 ביקורות) 34 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪89 לשעה
 

קצת עליי

אני אורן ואני פה בשבילך! מוזמנים להסתכל בתגובות. - בעל ניסיון בלימוד, הדרכה, הוראה ועבודה עם תלמידים מגיל 6 עד 90. - סטודנט למדעי המחשב בטכניון. - הנחות משמעותיות לקבוצות! - בעל יכולת גישור של פער גדול. - סבלנות, חיוך ותמיכה. - לימוד בגובה העיניים. - מחיר נוח. - זמין בכל שעה לכל שאלה. - מלמד גם שיעורים אונליין. - יבוצע תיאום ציפיות עם הורה ותלמיד בתחילת התהליך. בוגר בית הספר הריאלי העברי בחיפה בהצטיינות יתרה במתמטיקה (5 יחידות), פיסיקה (5 יחידות), אנגלית (5 יחידות) ומדעי המחשב (10 יחידות). * אם אני לא עונה אשמח שתשלחו הודעה. * ניתן לפנות גם לגבי מקצועות שלא כתובים ברשימה. * מרחק הישוב מחיפה משפיע על מחיר השיעור.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

ביקורות

א
אורית

אורן אחלה מורה! סבלני, מקצועי ואחראי. אני ממליצה עליו בחום

12/09/2019
שתף:
ש
שלומית

Nורה מצויין, אחראי ובעל ידע.

26/08/2019
שתף:
נ
נויה

עשיתי כמה שיעורים עם אורן לפני הבגרות שלי במטמתיקה במתכונת הראשונה שלמדתי לבדי הוצאתי נכשל במתכונת השניה שיפרתי ל78 ובבגרות בעקבות השיעורים הפרטיים שאורן נתן לי הוצאתי מ100 ! תודה רבה אורן עזרת לי מאוד

02/07/2018
שתף:
ג
גלית

הבן שלי אובחן כדיסקלקולי, המשמעות היא שהוא לעולם לא יצליח להבין אף חישוב מתמטי. האבחון היה נכון, מדובר בנער בן 18 שעדיין לא מבין כמה זה ארבע ועוד שתיים. אלא שאורן המוכשר ישב איתו ולימד אותו לעקוף את הקשיים. היום הבן שלי הוציא 87 במתכונת במתמיטקה. אורן הוא מורה בחסד, נעים, סבלני ועילוי. מומלץ ביותר.

23/05/2018
שתף:
מ
מאיה

אני אמא לתלמיד שאורן מלמד. אורן מורה אחראי מגיע בזמן ודואג לבצע את השיעורים שהילד צריך אורן נותן הרגשת בטחון והצליח להביא את הילד שלי ללמידה ברמה גבוהה עצמאית ממליצה על אורן בחום רב

12/05/2018
שתף:
דורון

מורה יסודי ,מקצועי ובעל סובלנות לתלמיד. עזר לי להשלים הרבה פערים שהצטברו לי ,חשוב לו שהתלמיד באמת יבין את החומר מאוחרי הטכניקה וזה בא לידי ביטוי בתוצאות. ממליץ בחום.

27/04/2018
שתף:
י
יובל

רק רציתי להגיד המון תודה, אני צלמת מתחילה ואורן לימד אותי איך להפוך את התמונות שלי לרמה אחת מעל. איך לעבד תמונה ולתקן פגמים. אורן סבלני בטירוף ומשקיע את הזמן - גם בזמן השיעור וגם כל פעם שביקשתי משהו מחוץ לשיעור היה מוכן להשקיע עוד כמה דקות בטלפון. תודה רבה!

19/04/2018
שתף:
ר
רויטל

וואו....פשוט מדהים! אין מילים לתאר את הקסם של אורן, את הסבלנות ואת המקצועיות. השיעורים איתו היו פשוט הנאה.. מומלץ בחום!!

13/06/2017
שתף:
ע
עדי

אורן מורה סבלני,ומקצועי. יהונתן התחבר אליו מהשיעור הראשון, מעביר את החומר בצורה מעניינת ביותר בהומור ובסגנון הייחודי שלו. ובכך עזר ליהונתן להתקדם מאוד. ממליצה בחום!!!!

09/06/2017
שתף:
ע
עידו

אורן מורה מקצועי ומסור. העביר שיעורים בחשבון ליסודי וגם מתמטיקה לחטיבת ביניים בצורה טובה מאד ומהנה. לימוד בגובה העיניים ובכיף! מומלץ

15/05/2017
שתף: