דלג על הניווט

מורה אונליין אורון שילוני

מורה פרטי אורון שילוני
5
3 ביקורות
1
שיעורים שהוזמנו
110
לשעה
בן 30 מנס ציונה - רחובות בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית
רשימת המקצועות המלאה
"סטודנט מצטיין למדעים מדויקים, ניסיון של שנים בלימוד והכנה לבגרויות של מקצועות מדעיים לתלמידי בית ספר ותיכון בכל הרמות. "
שמי אורון שילוני, סטודנט מצטיין לתואר ראשון באוניברסיטה העברית. במהלך השנים האחרונות צברתי ניסיון רב בלימוד של תלמידי תיכון בכל הגילאים ובכל הרמות בעיקר למקצועות הליבה המדעיים: מתמטיקה, פיסיקה, כימיה, ביולוגיה, מדעים, אנגלית ועוד. הלימוד שאני מציע כולל עזרה בשיעורי בית, הכנה למבחנים ולבגרויות, חיזוק בנושאים חלשים במהלך השנה ובחופשים ושמירה על רמת ציונים גבוהה. במהלך השנים פיתחתי גישה ייחודית לתלמידים, גישה המאפשרת לתלמיד\ה להרגיש בנוח בנוכחותי, לא לפחד ללמוד ולטעות ולפתח רצון להשתפר ולהצליח. אשמח להפנות להמלצות במידת הצורך

קבע שיעור אונליין

אורון יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
03/07/2018
עמית, 18
5
המורה הכי טוב שהיה לי עד היום
02/07/2018
מריה, 27
5
אורון מורה מצויין ובן אדם מקסים. העביר לי סידרה של שיעורים כהכנה לבגרות 5 יחידות בפיסיקה. מורה מאוד מקצועי, סבלני וענייני עם ידע נרחב מאוד בפיסיקה. הגיע מוכן לשיעורים, ידע לשאול את השאלות הנכונות ולהבין בדיוק איפה אני מתקשה וידע לפתור לי את הקשיים במהירות וביעילות. הוא גם תמיד הגיע לשיעורים עם סיכומים מעולים שיכולתי לצלם ולהיעזר בהמשך. , מאוד מאוד ממליצה!
28/06/2018
איתי, 29
5
מורה מדהים! הכין אותי לבגרות 5 יח"ל בפיסיקה בסבלנות, מקצועיות ותמיד באווירה טובה ונעימה. אורון מכיר את מבחני הבגרות, יודע על מה לשים דגש ואיפה לחזק, הוא גם מביא איתו סיכומים שאפשר לצלם והם מאוד עוזרים אח"כ בפיתרון העצמי. מאוד מאוד מומלץ.
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?