מורה פרטי אורון לאור

מורה אונליין אורון לאור

כנראה המורה המתאים ביותר בשבילך

בן 37. מתל אביב-יפו. אוניברסיטה - תל אביב.
(17 חוות דעת) 2 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪180 לשעה

קצת עליי

הרזומה שלי: אני מלמד פסיכומטרי כבר 14 שנים, ואני כל כך אוהב את מה שאני עושה. חוץ מלימוד פרונטלי במסגרות פרטיות וכיתתיות, הייתי גם עורך התוכן באחד ממכוני ההכנה המובילים בארץ, ניהלתי הכשרות של מורים, ופיתחתי מאוד את העולם של הכנה לבחינות בשילוב שיעורים פרטיים. הרעיון שלי: הייחוד הוא בגישה העקרונית ללמידה. אצלי יש דגש ממש על פיתוח החשיבה, ולא רק על שינון, בניגוד לנעשה ברוב מכוני ההכנה. בנוסף, ניתנת תשומת לב ממוקדת לשיפור בפן המנטלי החשוב כל כך להצלחה בבחינה. זה מתבטא בתוצאות, בתהליך נעים יותר, ובעיקר בציון הסופי. היום אני פועל באופן פרטי, ומעניק קורסים מותאמים אישית, מלאים או חלקיים. ההשקעה אכן גבוהה, אך משתלמת! אני שמח לעזור, ושמח גם להתאים תוכנית אישית לפי הצורך. מוזמנים ליצור קשר ולהתייעץ :)

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

ג
גוזין

הגעתי לאורון במטרה להשתפר בפרק המילולי, וכבר בשיעור הראשון הרגשתי שהגעתי למקום הנכון. במהלך התיכון די סבלתי מלמידה למבחנים, אבל עם אורון הייתה לי חוויה שונה לגמרי. במקום לשבת שעות ולשנן מידע, פיתחנו כלי חשיבה וגיליתי שלמידה יכולה להיות ממש כיפית. אחרי כל שיעור יצאתי בתחושה שהתקדמתי המון ורק חיכיתי לשיעור הבא. לאורך כל הדרך הוא היה קשוב לקשיים שלי ועזר לי למצוא שיטות שעובדות בשבילי. למרות שלמדנו בעיקר לפרק המילולי, הכלים שרכשתי עזרו לי בכל פרקי הבחינה. מעבר לכך, מצאתי את עצמי משתמשת בהם גם בלימודים באוניברסיטה ועוד. אחרי חודשיים שיפרתי את הציון מ-584 ל-733! באופן כללי אורון בן אדם מקסים, מדבר בגובה העיניים ומקצועי מאוד. ממליצה בחום :))

15/10/2021
שתף:
ח
חן

הגעתי לאורון במטרה לשפר את הציון. הופעתי לגלות כמה דברים חדשים למדתי וכמה הוא הצליח לחדש לי אחרי שני קורסים, להעביר את החומר בצורה מסקרנת ולא רק תיאורטית, ​תוך גילוי סבלנות ורגישות מירבית. בשונה מהקורסים הקודמים, היחס היה אישי והרגשתי שהוא יודע לייעץ מה טוב עבורי. תהליך הלמידה היה ממוקד ויסודי והכין אותי בצורה מיטבית לגשת למבחן פעם נוספת, אך הפעם עם בטחון וודאות גבוהים יותר. במהלך כלל השיעורים הרגשתי שאני מחכימה ומתפתחת באמצעות אתגור מחשבתי מתמשך והצבת רף גבוה מצידו ובזכות כך גם צוברת בטחון ורוכשת כלים גם לתקופת הלימודים האקדמאים והקריירה. ממליצה בחום ומודה על הזכות שיצא לי ללמוד ממנו ובעזרתו(:

01/07/2021
שתף:
מ
מתן

אורון מפתח בשיעורים את יכולת החשיבה שלך וזה מקנה לך את היכולת להתמודד עם כל שאלה במבחן. בזכות הלימוד איתו הכרתי את המחשבה והרעיונות מאחורי השאלות, מה שהפך כל שאלה, גם אם לא נתקלתי במשהו דומה לה, לשאלה מוכרת. השיעורים עם אורון מותאמים באופן אישי לכל תלמיד ולאורך התקופה איתו תמיד הייתה לי ההרגשה שהוא זמין בשבילי ושאני יכול לפנות אליו. ממליץ בחום על לימוד עם אורון לכל מי שרוצה להצליח ולעשות את זה באווירה טובה.

05/05/2021
שתף:
י
יצחק

מורה מסוג אחר. הגעתי בשביל לשפר את החלק הכמותי של הבחינה אם בור עמוק בכל היסודות הבסיסיים של מתמטיקה ,בסוף התהליך שיפרתי משמעותית את הציון הכמותי והציון הכללי . הגעתי ממכון פסיכומטרי ובנוסף למדתי בקורס מקוון וראיתי הרבה דרכי קיצור ונוסחאות,וחשבתי שאי אפשר ללמוד או ללמד את צורת החשיבה שמאפשרת להבין באמת את השאלות ואת הפתרנות להן -בתוך פרק הזמן הקצוב. בתהליך עם אורון למדנו בדיוק את זה. צורות החשיבה והעבודה המנטאלית שהוא מצליח לפשט וללמד הם כלים שאיפשרו לי להביט במאחורי הקלעים של הבחינה בזמן שאני פותר אתה - ובנוסף תרמו לי בתחומים רבים שלא קשורים לבחינה. מקוצעי,מדוייק ומרתק - ממליץ בחום. שווה כל רגע.

19/04/2021
שתף:
S
Shira

הגעתי במטרה להגיע ל-142 בכמותי ללא יעד לציון כללי בבחינה. אורון נתן לי כלים מדהימים מבחינה מקצועית - באותה תקופה חברים רבים סביבי למדו לפסיכומטרי במסגרות שונות ותמיד הרגשתי שאני מקבלת את הכלים הכי נכונים בצורה הכי יעילה, ללא תבניות ומונוטוניות אלא פיתוח חשיבה אמיתי מהבסיס. בנוסף אורון עבד איתי המון על הפן המנטלי של הבחינה (חשוב לא פחות, אם לא יותר מהחומר עצמו). פיתוח היכולת המנטלי להתמודד בצורה נכונה ויעילה עם הלחץ בבחינה ללא ספק שינה לחלוטין את הציון שלי, ולא רק זה - אני סטודנטית להנדסה בבן גוריון ואני מרגישה שהכלים המנטליים ופיתוח החשיבה שאורון העניק לי מלווים אותי יום יום בלימודים, ואני רואה אנשים סביבי שלא מצליחים להכיל את הלחץ באקדמיה ולחלוטין רואה את עצמי כאחת מהם לולא חוויית הלמידה עם אורון. למדתי עם אורון אך ורק לפרקים הכמותיים בבחינה, לבסוף קיבלתי 142 בכמותי, ו-738 בבחינה! ללא למידה כלל לפרקים המילוליים (לא הייתי זקוקה ללימוד אנגלית), לדעתי הדבר מעיד על המשקל המשמעותי של ההכנה המנטלית שאורון מעניק לבחינה, נוסף על כלי חשיבה וביקורת שניתנים ליישום בצורה כל כך רחבה, גם באוניברסיטה. כל כך מרוצה על הבחירה באורון וממליצה בחום רב!

02/03/2021
שתף:
ע
עמית

בן אדם ומורה אגדה! פעם שנייה שניגשתי לבחינה הפסיכומטרית, וחייבת לציין שמעבר לקפיצה הדרסטית בציון, שלא הייתי מגיעה בלעדיו, הצלחתי (באמת) להינות מהלמידה עצמה וזה אומר הכל! אורון ראה אותי ועזר לי להאמין בעצמי ולמקסם את היכולות שלי באופן הכי יעיל שיש. למדתי לחשוב ולהסתכל על הדברים בעין נקייה ופשוטה. ממליצה בחום!!!

25/01/2021
שתף:
נ
נופר

אורון לימד אותי לחלק הכמותי של הפסיכומטרי, הגעתי אליו לאחר שכבר נבחנתי בשני מועדים. את הכלים והטכניקות שרכשתי אצלו בשיעורים לא הכרתי קודם. הלמידה הייתה מלווה בחשיבה מעמיקה - הרבה מעבר לחומר הלימוד, ואף תהליך הלמידה היה מותאם במיוחד בשבילי. בנוסף, הוא עזר לי להתמודד גם עם הפן הנפשי, מה שמאוד עזר לי להתמודד עם הלחץ בזמן הסימולציות וכן בזמן המבחן. המקצועיות והדרך בה העביר את החומר הייתה נפלאה! בעזרתו למדתי איך ״ללמוד״ לחלק הכמותי באופן הטוב ביותר, וכמובן שזה הניב עבורי את התוצאות הרצויות. אורון הוא מורה אכפתי ומאוד נעים, ממליצה!

19/01/2021
שתף:
נ
נטע

אורון יודע להתאים את עצמו בצורה מופלאה אל התלמיד, קשוב, ובכל יכולת קריאה וניתוח מצבים מדהימה. בנוסף הצליח לעזור לי בכלל התחומים (כמותי, מילולי ואנגלית) ולשפר את ההישגים שלי בהם ובעיקר את תחושת הבטחון וההבנה של אופן התנהלות הבחינה. גם ההכנה המנטאלית לקראת הבחינה היא חלק מהתהליך שאורון מעביר אשר בהרבה מקרים היא עניין לא פחות חשוב. קשוב, יצירתי, אינטיליגנט ועזר לי לשפר את הציון - יאללה קדימה!!

20/10/2020
שתף:
מ
מאיה

מורה נפלא ומקצועי ביותר. מלמד בבהירות ובהתלהבות. בעל היכרות מעמיקה עם המבחן עד לניואנסים הכי דקים. הכוונה מעשית, עקרונות וכלים שמאחוריהם יש הרבה ניסיון. מלמד לחשוב "חשיבה פסיכומטרית" שחשובה לפיתרון בעיות עם תחושת ביטחון. בנימה אישית בנינו קורס המותאם לי ולצרכים שלי אישית. אורון מלווה אותי במסע לקראת הבחינה ולקראת הלימודים האקדמיים שבפתח. המפגשים שלנו מרובדים ומלמדים מאוד. אני מודה על ההזדמנות ללמוד איתו וממליצה בחום.

15/06/2020
שתף:
מ
מזי

אחד המורים המקסימים שפגשתי, ממליצה עליו מאוד, קשוב, איכפתי, סבלני, לא רק מורה לפסיכומטרי גם מורה לחיים, מלמד בשיטה שונה, מלמד לחשוב ולא לפחד מהמבחן, מומלץ מאוד לא תתאכזבו!!!!

02/02/2020
שתף: