דלג על הניווט

מורה אונליין אופיר לש

מורה פרטי
5
4 ביקורות
25
שיעורים שהוזמנו
100
לשעה
בת 29 מפרדס חנה-כרכור בוגרת אוניברסיטה - בן גוריון
רשימת המקצועות המלאה
"דוקטורנטית לפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת בן גוריון מלמדת בתחומים מגוונים עם נסיון רב בהוראה פרטנית וקבוצתית בגישה מכילה "
אני אופיר, סטודנטית לדוקטורט, בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך, ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית. אני מאמינה בהוראה מותאמת אישית, בגובה העיניים. מזה שנים רבות מלמדת, מנחה ומדריכה קבוצות ויחידים במסגרות שונות, ובמגוון תחומים- סטטיסטיקה, מתמטיקה, עברית, אנגלית, היסטוריה ועוד. לרובנו יצא להרגיש במהלך החיים תחושה של תקיעות. פניה לאחר על מנת לקבל עזרה מאפשרת לנו במקרים מסוימים לגייס אנרגיה מחודשת, לתת תנופה ולהסתכל על הדברים מזוויות נוספות. אשמח לפגוש אתכם במרחב הוירטואלי ובמרחב הביתי, ולנסות להראות לכם ששד הלמידה הוא לא כזה נורא ;) זמינה לכל שאלה או התייעצות.

קבע שיעור אונליין

אופיר תיצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
07/04/2019
מיכל, 2019
5
אופיר מורה בחסד. סבלנית, אמפתית ומאוד מקצועית. הרגשתי שחשוב לה שאבין את החומר ואצליח. במהלך השיעור משרה אוירה נעימה וכיפית. משקיעה בכל תלמיד ומאוד מאוד מומלצת! :)
04/04/2019
זהר, 30
5
אופיר לימדה אותי בתואר הראשון הסקה סטטיסטית והייתה סבלנית מבינה ומקצועית. עקב היותה יסודית ומקצועית הרגשתי שאני בידיים טובות וסמכתי עליה שתוביל אותי ליעד שלי... מומלצת בחום.
04/04/2019
איתמר, 19
5
אופיר לימדה אותי לפני כשנה, לאורך כל הדרך הייתה ברורה, נעימה, והכילה את הקשיים שהיו בדרך. חווית הלמידה ללא ספק השתפרה, וגם התוצאות! ממליץ בחום :)
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?