דלג על הניווט

מורה אונליין אדיר אנטר

מורה פרטי
5
32 ביקורות
110
לשעה
בן 26 מרמת גן - גבעתיים בוגר בית ספר - בית ספר בארץ
רשימת המקצועות המלאה
"מורה מנוסה לגיטרה לכל הגילאים - לימוד מקצועי ומניב תוצאות! "
שמי אדיר ואני גר בגבעתיים. המוזיקה והגיטרה הם חלק גדול מחיי ואשמח להעביר לכם ככל שתרצו מהידע שצברתי. בזכות אהבתי הרבה למקצוע, הלימוד מגיע ממקום נכון ובריא ומשלב מקצועיות וסבלנות. הלימוד כולל נגינה בכלי ושליטה בו, ומעבר לכך גם ידע בסיסי במוזיקה (והמשך תאוריה של המוזיקה לכל המעוניין). הניסיון שלי מגיע עוד מבית הספר, שם למדתי במגמה מוזיקלית והמשיך דרך בית הספר "מיתר" ברמת גן בבגרותי. כיום אני עובד כנגן באולפנים, בהופעות, כותב ומלחין לאמנים, וכמובן מלמד מוזיקה וגיטרה :) כל גיל, גמישות בשעות הלימוד מחיר נוח, והכי חשוב - התחשבות בצרכי כל תלמיד ותלמיד.

קבע שיעור אונליין

אדיר יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
11/07/2019
דניאל, 27
5
אדם פשוט נחמד שמשרה אווירה נעימה בשיעור. מורה מצוין עם ידע רב במוסיקה שהסבריו ברורים. הוא מתאים את עצמו לצרכי ולרצונות התלמיד. מומלץ בחום!
17/06/2019
שמחה, 27
5
אדיר הוא מורה מקסים ומוזיקאי מחונן ופורה מעביר את השיעורים באוירה חמה וידידותית, עם הרבה תשוקה להוראת מוזיקה. אני מצאתי בו מאסטר למוזיקה ולחיים בכלל. צעד אחר צעד בסבלנות ובנחישות גילה לי את המוזיקאי שבי, ועל כך אני אסיר תודה!
17/06/2019
נועם, 34
5
ניגנתי בגיטרה באופן חובבני שנים רבות. השיעורים אצל אדיר הקפיצו אותי כמה רמות למעלה בנגינה, הן בטכניקה ובתאוריה. אדיר מלמד בצורה מיוחדת כך שאפילו תאוריה מורכבת נעשית קלה להבנה. מומלץ ביותר.
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?