דלג על הניווט

תגובות אחרונות בנושא לימוד אומנויות לחימה

בדף זה מוצגות תגובות והמלצות תלמידים על שיעורי אומנויות לחימה.
תוכלו להעזר בתגובות אלו כדי למצוא מורה מתאים עבורכם ללימוד אומנויות לחימה.

סימון- בן אדם מדהים...מתופף - מצויין... מצחיק! חכם! מהמם!!!כייף ללמוד ממנו הכל!
16/01/2019
אימונים אצלו זה חוויה וגם מביאים אותך לרמה הכי גבוהה במה שתרצה. מקצועיות והנאה.
27/10/2018
גבע היה המורה שלי לאומנויות לחימה ולכושר יכול להגיד בפה מלא שהוא היה אחד מהמאמנים הכי מקצועיים שהיה לי את המזל לעבוד איתו לסמוך ובטוח שכל מי שיתאימו איתו יזכה המאמן וחבר לחיים אוס!
26/06/2018
5
שני , 32
רותם מאמן מדהים! מקצועי מאוד,נותן מוטיבציה ועונה לכל שאלה, תמיד בא לקראת התלמיד,ולא נותן לך לוותר על היעד שהצבת! בן אדם חיובי,אכפתי עם המון ידע, ממליצה! חובה לכל אחד/ת להתאמן אצלו...
14/05/2018
אני מתאמן אצל מוטי בערך שנה.. לא יוצא לי להגיע הרבה לאימונים מפאת מרחק. אבל הזמן בו אני מצליח להגיע הוא הזמן הטוב ביותר בשבוע. מוטי מורה נהדר ואדם מדהים! כיף להתאמן איתו. מעבר לכך הוא נותן כלים פרקטיים במיוחד למצב של הגנה עצמית שמוכיחים את עצמם. מאוד מאוד מאד מומלץ להגיע ולנסות!! נוסף לכל זה מוטי הוא תלמיד ישר של גראנד מאסטר לו מאן קאם, אחיינו של ייפ מאן "אבי השיטה". אומנות לחימה מושלמת ללמידה!
18/04/2018
המאמן האישי הכי מקצועי שיש ולפני הכל בן אדם, מתאמן אצלו שנים, ליאור סייע לי לשקם רגל פצועה ולאחר מכן לחזור לכושר. ממליץ בחום!
11/03/2018
במילה אחת: נפלא
30/11/2017
לפני שנה בערך הייתי אדם מאד מאד עצלן, לא הייתי מסוגל לרוץ או לעשות כל דבר אחר שקשור בספורט. אומנויות לחימה היה מקצוע שתמיד עניין אותי ושתמיד הרגשתי אליו זיקה מסויימת. לאחר הרבה התלבטויות החלטתי ללכת להתאמן באופן אישי אצל מאמן. אף מאמן לא הצליח להגיע איתי לתוצאות. למעשה העצלנות שלי לא נתנה לי. לאחר שהכרתי את פליקס, אוכל להגיד כי הוא הפיג את העצלנות שבי ולימד איתי בצורה מקצועית, וכ״כ הרבה, מומלץ!!!!
02/04/2017
כתלמיד שלומד כשנה וחצי אצל מוטי הן שיעורים פרטיים והן שיעורים בזוגות אני ממליץ בחום על המדריך שהינו בעל יכולות לימוד והדרכה גבוהות מאוד ומספק יחס אישי כמו שכל תלמיד שבאמת רוצה ללמוד צריך. השיעורים בהדרכת מוטי נתנו לי ללא ספק כלי חשוב לחיים מבחינת כושר, ביטחון, רוגע וכמובן תחביב שאני יכול להנות ממנו בזמני הפנוי.
13/10/2016
5
דודי, 32
יזהר מאמן כושר מקצועי מאוד שנותן מוטיבציה למתאמן ואת התוצאות רואים בהתאם. מדובר על מאמן עם ידע שמעביר את האימון בצורה איכותית וממוקדת למתאמן והכל נעשה באווירה מעולה. ממליץ מאוד!!
06/06/2016
שלום שמי מור, אני מתאמן אצל מיכאל מזה חצי שנה ובאמת אני יכול רק לשבח ולהמליץ עליו.. אחרי שהתאמנתי כבר שנה וחצי במכון החלטתי לעבור אליו וההקפדה על הדברים הכי קטנים היא זו שגרמה לי להיות טוב יותר, מהיר יותר וחד יותר.. כי בתאכלס ללמוד איגרוף זה לא קשה להיות לוחם זו המטרה. אווווס גדול אחי אוהב המון תצליח
02/05/2016