מאמנת אישית נטלי אורבך

מאמנת נטלי אורבך

שיעורי יוגה ותנועה בדגש על דיוק בתנוחות השונות, תוך כדי זרימה ותנועה במעברים ביניהן.

בת 32. מתל אביב -יפו.
(4 חוות דעת) 2 אימונים שהוזמנו דרך האתר
 
₪200 לשעה בבית המתאמן
₪160 לשעה מיקום אחר
₪160-200

קצת עליי

מלמדת מעל 8 שנים מספר סגנונות, האטה יוגה בדגש על דיוק ושהיה בתנוחות, עם תשומת לב לנשימה ומדיטציה. בנוסף, ויניאסה יוגה, בדינמיות עם מעברים אורגניים בין האסאנות השונות. בוגרת החוג לתנועה מהאקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים, הוכשרתי כמורה ליוגה ב"משכן היוגה" ובמרכז היוגה בהודו "Om shankar". למדתי קורסים שונים בפילוסופיה של היוגה אצל גלית לוין דרך "עמותת קדן"- קיום דעת ונועם. בנוסף השתתפתי בקורס יציבה, תנועה וטיפול מוטורי בגישה האינטגרטיבית המיועד למורי תנועה וגוף מתחומים שונים.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

G
Gilat

אני ממליצה על תרגול יוגה עם נטלי בגלל המקצועיות וההבנה המעמיקה שלה לגבי כל תנוחה. יחד עם הדיוק בהנחיות, אני אוהבת את הסגנון הרך שלה, המאפשר מרחב תרגול לגוף וגם לנשמה. נטלי מקדישה תשומת לב לכל מתרגל ומתאימה את ההנחיות לצרכים השונים של כל מתרגל.

13/04/2021
שתף:
T
Tair

תרגלתי יוגה אצל נטלי וללא ספק היא מהמורות המקצועיות שפגשתי! הידע שלה במגוון תחומים של הגוף מעמיק את התרגול. היא קשובה לצרכים השונים של המתאמנים ונותנת את המענה הכי מדוייק. כל זה בשילוב האופי והנשמה נטלי יוצרים מרחב תרגול ממכר.

05/04/2021
שתף:
S
Shir

השעה הכי טובה בשבוע שלי! כבר כמה חודשים שאני מתאמנת אצל נטלי ומרגישה את ההתקדמות והשיפור בגוף שלי. השיעורים מאוד מגוונים ומדוייקים. ממליצה בחום!

04/04/2021
שתף:
Y
Y

תרגלתי יוגה עם נטלי מעל לשנה. מורה מקצועית ביותר עם סגנון לימוד נעים מאוד. קשובה מאוד לצרכים של התלמידים ויודעת לתת טיפים פרקטים גם ליום יום. נטלי מבינה את הגוף מכל הכיוונים - יוגה, אנטומיה, תנועה, הרפייה, וזה בא לידי ביטוי בלימוד שלה. מומלץ מאוד!

04/04/2021
שתף: