דלג על הניווט

מאמן אישי מוטי פנסו

מאמן אישי מוטי פנסו
פרטים אישיים
שם פרטי: 
מוטי
שם משפחה: 
פנסו
מין: 
זכר
אזור מגורים: 
אזור השפלה והסביבה
תיאור כללי
משפט מפתח: 
מוטי פנסו, תלמידו של גרנד מאסטר לו מאן קאם, אחיינו ותלמידו של יפ מאן, מעניק אימון אישי בווינג צ'ון קונג פו. לא לפספס.
תיאור כללי: 
הווינג צ'ון קונג פו נחשב על ידי רבים בעולם אומנויות הלחימה כאחת מאמנויות הלחימה הסיניות היעילות והאפקטיביות ביותר. ווינג צ'ון קונג פו הנה אמנות לחימה קלה ללמידה ויישום אשר עושה שימוש בעקרונות ביומכאנים, פיזיקלים ולוגים. שיטת קונג פו זו פותחה במיוחד עבור קטני מימדים וכוח המעונינים לרכוש יכולות התמודדות מול אדם גדול יותר. שיטה נפלאה גם לאלו שעברו את גיל ה-50 ומעונינים להתאמן, לפתח מיומנויות ולהשתפר, ללא גבולות. תלמדו כיצד ליישם את העקרונות המדעיים של השיטה, תרכשו כלים להגנה עצמית יעילה ומעל לכל- תחשפו לעושר ולעומק המסורת והמורשת עתיקת היומין של הקונג פו.
פרטי האימון
תחומים: 
מדריך אומנויות לחימה - קונג פו
אזור לימוד: 
אשדוד - אשקלון, גדרה יבנה והסביבה, מושבים בשפלה, מושבים בדרום, קריית גת והסביבה, ראשל"צ והסביבה
ערי לימוד: 
ראשון לציון, רחובות, אשדוד, אשקלון, גן יבנה, יבנה, שדרות
משך האימון: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
הכל כולל קבוצות גדולות
תיאור הדרכת קבוצות: 
אימון אישי באמנות הלחימה ווינג צ'ון קונג פו הנו הדרך המהירה והיעילה להתקדמות , לרכישת יכולת התמודדות מול אדם גדול יותר ולהגנה עצמית . עם זאת, לאימון קבוצתי ישנם יתרונות רבים ליישום המיומנויות הנרכשות.
מחירון
180 - 180
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
06/11/2017, יאיר, 19
4
התחלתי ללמוד ווינג צ'ון קונג פו אצל מוטי ממש לא מזמן.. אני גר רחוק ומגיע לעיתים רחוקות (פעם בחודש) זה הזמן הכיף ביותר בחודש. מוטי הוא מורה מדהים ומאוד כיף ללמוד איתו וממנו, מעבר לעובדה שיש לו קשר ישיר לגראנדאסטר לו מאן קאם,אחיינו של ייפ מאן, משמע שהקונג פו שלו הכי אותנטי והכי נכון... חוויה מדהימה!!!!!! מאוד מאוד מאוד ממומלץ! בואו ותלמדו את סגנון הקונג פו הנהדר הזה אצל מוטי
5
11/03/2017, פשה, 33
מעל 10
עברתי מס׳ מאמנים בזרמים ושיטות שונות של ווינג צ׳ון בעיקר בקבוצות. השיטה עצמה מאוד ייחודית ויעילה בזמן אמת.לאחר זמן מה החלטתי כי ברצוני לעבור לשיעורים פרטיים .מהרגע הראשון שדברתי עם מוטי ידעתי שזה המורה ואני מדגיש מורה לחיים ולא מאמן שרק מלמד אותך טכניקות לחימה.היחס , ההשקעה בשיעורים והידע ,אותם מביא מוטי לא ניתנים להשוואה לשום מאמן אחר בארץ בווינג צ׳ון .מוטי לא רק מורה מקצועי אלא איש מיוחד .
5
04/03/2017, רוני, 54
מעל 10
חלומות לפעמים מתגשמים. בהיותי גודאי בעברי הרחוק חלמתי ללמוד קונג פו. בחיפושי אחרי מורה הגעתי מוטי וראיתי ענווה לצניעות וסבלנות וסובלנות והקשבה אלי. ראיתי את יכולותיו שעדיין לא ראיתי את כולן אבל בתוכי הוא עשיר בידע ומקצוענות. מזלי הגדול שהגעתי אליו.מזלי שאני מגשים חלום עם מורה שקרוב למאסטרים הגדולים ומהם למד. ממליץ בחום ללמוד שיטה אצילית מאדם אציל.
5
31/01/2017, אביב, 30
מעל 10
מוטי הוא אחד המורים שמלמדים לעומק האומנות ואין שאלה שהוא לא יענה עליה פשוט מורה לחיים
5
13/10/2016, אריאל, 27
מעל 10
לאחר חיפוש אחר זרם אותנתי ששומר את המסורת הוינג צון של יפ מאן שמחתי לגלות שקיים מורה כזה כאן,בארץ. המורה הוא מוטי פנסו אשר ממשיך שושלת יפה של לו מאן קאם. אני מתאמן באופן פרטני זוגי וקבוצתי מעל שנה ושמח לגלות איזה כלים רכשתי בתקופה כה קצרה. לרשות מוטי ידע רב בתחום בין אם מדובר בפרקטיקה,פילוסופיה והסטוריה של הוינג צון. ממליץ בחום!
5
13/10/2016, אייל, 26
מעל 10
כתלמיד שלומד כשנה וחצי אצל מוטי הן שיעורים פרטיים והן שיעורים בזוגות אני ממליץ בחום על המדריך שהינו בעל יכולות לימוד והדרכה גבוהות מאוד ומספק יחס אישי כמו שכל תלמיד שבאמת רוצה ללמוד צריך. השיעורים בהדרכת מוטי נתנו לי ללא ספק כלי חשוב לחיים מבחינת כושר, ביטחון, רוגע וכמובן תחביב שאני יכול להנות ממנו בזמני הפנוי.
לבריאות-שופ
ללמוד קונג פו אצל מוטי זו חוויה. כל שיעור נראה אחרת. כל אימון אתה יוצא עם יכולות ותובנות חדשות. מעולה.
07/07/2017