דלג על הניווט

טיפים ליצירה וניהול של פרופיל מאמן אישי

פתחתם פרופיל מאמן אישי באתר לימוד נעים?
אלו הדברים שכדאי לשים אליהם לב כדי להגיע לכמה שיותר לקוחות:

אימון ריצה

תמונה

לתמונה תפקיד חשוב מאוד בפרופיל המאמן שלכם. סביר להניח שמי שמחפש מאמן כושר אישי לא מכיר אתכם ותמונה עוזרת לגשר על הפער הזה. הקפידו להעלות תמונה עדכנית שכוללת את הפעילות הספורטיבית העיקרית שלכם כדי שמי שמחפש יוכל להתרשם. כדאי להימנע מתמונות ממקומות בילוי.

שימו לב לנתון החשוב הבא - פרופיל מאמן שמכיל תמונה מקבל עד פי 5 פניות יותר מפרופיל מאמן ללא תמונה.
 

משפט מפתח

תפקיד משפט המפתח הוא להציג תיאור קצר שלכם בתוצאות החיפוש. לאחר שגולש נכנס לאתר ומחפש אחר תחום כלשהו, רשימת התוצאות המוצגת מכילה את משפט המפתח שרשמתם (לדוגמא: חיפוש מאמן כושר אישי). משפט מפתח טוב יגרום לצפייה בפרופיל המאמן המלא שלכם.

כדאי לרשום משפט קצר וקולע שמתאר את היתרון היחסי הגדול שלכם כמאמנים.
 

תיאור כללי

בניגוד למשפט המפתח, כאן המקום לפרט כמה שיותר על הניסיון שלכם כמאמנים, על הגישה שלכם, איך האימון בנוי, הצלחות משמעותיות שהיו לכם בעבר עם מתאמנים, תעודת ההסמכה שלכם ועוד.

זיכרו! הגולש שמחפש לא מכיר אתכם. התפקיד שלכם הוא לשכנע אותו שאתם אכן המאמנים המתאימים ביותר עבורו.

חשוב מאוד לא להגזים בתיאור ובוודאי שלא לכלול פרטים לא אמיתיים שיגרמו לכם הרבה יותר נזק מתועלת.
 

הוספת ערי לימוד

גם אם ציינתם את האזורים בהם אתם מעבירים אימונים, אל תתעצלו וציינו גם את כל הערים. החיפוש באתר בנוי בצורה שבה ניתן לחפש מאמן אישי גם לפי עיר בלבד ללא אזור. לכן, בידקו אלו ערים וישובים נמצאים קרוב אליכם והוסיפו אותם לערי הלימוד בפרופיל שלכם. חבל שלא תופיעו בחיפושי מאמנים בישובים הקרובים למקום מגוריכם.
 

מחירון

גם אם אינכם מעוניינים לכלול את המחירים המדוייקים, כדאי לכלול לפחות טווח מחירים. פרופיל ללא מחירים יקבל פחות פניות ממתאמנים פוטנציאליים מכיוון שהם צריכים ליצור אתכם קשר כדי לקבל מחיר. הרבה יותר נוח מבחינתם ליצור קשר עם מאמן שכבר ציין את המחירים בפרופיל שלו.
 

שיתוף בפייסבוק

כולנו כבר מכירים את הכוח שיש לפייסבוק בהעברת מידע. יש לכם אפשרות לשתף את פרופיל המאמן שלכם בפייסבוק וכך להגיע לעוד מתאמנים פוטנציאליים. אתם יכולים לבקש מהחברים שלכם גם לשתף ולהרחיב עוד יותר את מעגל החשיפה. השיתוף נעשה באמצעות כפתורי "שיתוף" ו-like שנמצאים בראש הפרופיל.
 

הקפצת פרופיל

ללא ספק אחד הדברים החשובים ביותר.

תוצאות החיפוש באתר מסודרות בין היתר לפי זמן עדכון האחרון של הפרופיל. מאמן שמקפיץ את הפרופיל באופן קבוע (ניתן להקפיץ במרווחים של שעה) יופיע זמן רב יותר בראש תוצאות החיפוש ויקבל יותר חשיפה.

ההקפצה מתבצעת ע"י כניסה לפרופיל המאמן ולחיצה על כפתור "הקפצת פרופיל" שנמצא מתחת לתמונה.

 

אז זהו להפעם.

מאמנים שיקפידו על העקרונות הללו יקבלו יותר חשיפה ויגדילו את כמות הפניות - הכח נמצא בידיים שלכם!

 

שיהיה לכולנו אימון נעים!

 


צוות האתר.