דלג על הניווט

מורה פרטית קרן קקטוס שוורץ

מורה פרטית קרן קקטוס שוורץ
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1981
אזור מגורים: 
ראשל"צ והסביבה
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - בן גוריון
משפט מפתח: 
בעלת תואר ראשון ושני בכלכלה, מורה פרטית ובעלת ניסיון רב בקורסי מבואות בכלכלה (מיקרו, מקרו), לכלכלנים וללא כלכלנים.
תיאור המורה הפרטי: 
בוגרת תואר ראשון ושני בכלכלה, מתרגלת ותיקה במספר מוסדות אקדמיים של הקורסים מבוא לכלכלה א' ומבוא לכלכלה ב': אוניברסיטת בן גוריון - ב"ש + קמפוס אילת, מכללת ספיר, מכללת אחווה. בקיאות מלאה ומוחלטת בכל קורסי מיקרו / מקרו בכל המוסדות האקדמיים בארץ, מתאימה את עצמי לאופי ולרמת החומר האקדמי לפי מוסד הלימודים וסוג התואר הנלמד.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לכלכלה - תיכון 5 יח"ל, אקדמיה, יסודות הכלכלה, מאקרו, מבוא לכלכלה א, מבוא לכלכלה ב, מיקרו
אזור לימוד: 
בקעת אונו, חולון - בת ים, מושבים במרכז, פתח תקוה והסביבה, ראשל"צ והסביבה, רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו, נס ציונה - רחובות
ערי לימוד: 
גבעת שמואל, גני תקווה, יהוד, סביון, תל אביב -יפו, בני ברק, קריית אונו, רמת גן, ראשון לציון, חולון, נס ציונה, רחובות, אור יהודה, פתח תקווה, מזכרת בתיה
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
מחירון מורה פרטי
110 - בבית המורה
130 - בבית הסטודנט (ומינימום של שעתיים למפגש)
180 - לזוג
240 - לקבוצה של שלושה
תגובות: 
5
23/02/2017, דריה , 22
1
באנו לקרן יומיים לפני המבחן במיקרו לא ידענו דבר ולא חשבנו שנוכל לעבור אבל בזכותה עברווו את הבחינהההה הקיפה את מבנה הבחינה ב3 שעותתת תותחיתתתתתת מומלצתצצ מאודדד!!
5
25/07/2016, שניר, 24
4
רק בזכות קרן הצלחתי לעבור את הקורס מאקרו כלכלה . מורה מצויינת!!!
5
03/07/2016, אדיר, 38
6
הגעתי לקרן נואש אחרי שהייתי במצב של חוסר הבנה טוטאלי. קרן ביחסה הנעים הורידה את מפלס הלחץ והצליחה ללמד אותי ולהכין אותי למהחן בצורה הטובה ביותר. בזכותה קיבלתי 89!!!! במועד א' וכך נחסך לי לגשת למועד ב'... מומלצת ביותר!!
5
16/06/2016, ענת, 44
מעל 10
אל קרן הגעתי במקרה באינטרנט. פגשתי מורה מ ד ה י מ ה. ללמד צריך לדעת וקרן בהחלט יודעת תוך התאמה לידע וליכולות של התלמיד. היא מפצחת כל שאלה: מלמדת כיצד להבין את הנשאל ואיך לבנות תשובה, כך שגם מי שהכי לא מבין את החומר יוכל להבין ולענות. קרן משלבת בין צמצום פער של חוסר ידע לבין חיזוק הביטחון העצמי ובכך עוזרת לעבור את כל המשוחות. בזכות קרן הוצאתי ציון גבוה ביותר במועד א'. ממליצה בחום על קרן.
5
06/03/2016, אורטל , 26
4
קרן מורה מדהימה. ממצב של נכשל במועד א ומשכלו כל הקיצין פניתי אליה בתחושת יאוש. קרן הצליחה בזמן קצר ללמד דברים מורכבים ולהניח הבסיס להבנה הדרושה. את מועד ב עברתי בהצלחה המון בזכותה. ממליצה בחום!!