תגובות אחרונות בנושא לימוד לשון - לימוד נעים דלג על הניווט

תגובות אחרונות בנושא לימוד לשון

בדף זה מוצגות תגובות והמלצות תלמידים על שיעורי לשון.
תוכלו להעזר בתגובות אלו כדי למצוא מורה מתאים עבורכם ללימוד לשון.

מורה מצויין ,עינייני חד וחכם מאוד !! מעביר את החומר בצורה מהנה ומובנת מאוד . בזכותו למדתי אסטרטגיות למידה מעולות שימשיכו ללוות אותי גם בהמשך העתיד. ממליצה מאודד!!
03/01/2017
לאחר תקופה לא מבוטלת של שנה, הגיע הזמן לומר תודה. על הנעימות, הסבלנות והמסירות. רועי התחיל ללמוד אצלך בציונים נכשלים-מספיקים ועוררת אצלו מוטיבציה להגיע ל-90+. מחזיקים אותך חזק עד סוף התיכון וממליצים בחום רב לכל מי שמחפש מורה פרטית מנוסה ומשקיעה!!
27/12/2016
5
אוראל, 2017
אני עושה קורס באו"פ ופניתי אל לירן לאחר שהנושא האחרון שלמדנו בשיעור לא היה לי ברור. שלחתי לו את השיעורים ואת הסיכומים מהשיעורים האחרונים והוא עבר עליהם מיוזמתו על-מנת שיוכל לעזור לי. לירן הקדיש מזמנו ועזר לי בסבלנות ובאכפתיות הן בלימוד המערכת של האתר והן בשיעורי הבית. ממליץ מאוד.
02/12/2016
היום אני לומדת בכיתה יב שנה שעברה חשבתי שלא אעבור את הבגרות בהיסטוריה דרורית עזרה לי לזכור את החומר יש לה טיפים מעולים והיא מספרת את החומר בצורה מרתקת. היא עובדת איתי על ניסוח תשובות בספרות ואזרחות.בלשון היא לימדה אותי כיצד לגשת לטקסטים ואיך לענות על תשובה. היא נתנה טיפים והסבירה את הנושא של הגזרות בצורה ברורה ופשוטה. ובזכות הסבלנות שלה ההתמדה הביטחון וההסברים שלה אני מצליחה
14/11/2016
ליאת מורה נפלאה, ראש צעיר, מבינה עניין, גורמת לשיעורים להיות מעניינים ומרתקים, אפילו שהמקצוע הוא לשון. משרה ביטחון לתלמיד, וההתקדמות בחומר וההצלחה מובטחת.
27/10/2016
אלינור היא הרבה יותר ממורה. לפני הכל היא אדם אכפתי, אמפתי, שדואגת באמת לתלמידים שלה וקשובה מאד לצרכיהם. במקביל לעבודתה המקצועית עם התלמיד, היא עובדת על חיזוק הבטחון העצמי וכך מאפשרת לתלמיד להגיע לשיעור, ובפרט למבחנים, בצורה שמאפשרת לו להצליח בגדול.
18/10/2016
מירב היא מורה מעולה, עזרה לי להגיע מוכנה למבחן בלשון אקדמאים ולעבור אותו בהצלחה. היה לה מאד חשוב שאצליח, אני מאד שמחה שלמדתי איתה. מירב נותנת שיטות טובות והשיעורים תמיד עוברים בכיף, ממליצה בחום :)
18/09/2016
5
אירינה, 46
אני אימו של תלמיד רוצה להמליץ בחום רב על מושיק חסון שלימד את בני לשון והכין לבגרות במקצוע שדי התקשה בו. מושיק לימד אותו במיקצועיות בסבלנות ואדיבות. שיטת הלימוד שלו עזרה לבני תוך כמה שיעורים לעבור את הבגרות בהצלחה.
31/08/2016
אני הייתי ממש לא מוכן וממש פחדתי מהבגרות בלשון ואוריה פשוט הרגיעה אותי ולימדה אותי שיטות איך לענות על השאלות בקלות וקיבלתי 94!!!! מי שרוצה להצליח לכו רק אליה!!!
24/08/2016
אורלי היא מורה מעולה! היא לוותה את הבן שלי מכיתה י' עד סוף י"ב וכמו קסם הפכה את המורכב לפשוט ואפשרי. היא היתה עבור בני הרבה יותר ממורה, בנוסף להכנה לבגרויות היא עזרה לו ללמוד להתארגן עם הזמן והמשימות, עוררה בו אחריות ומעורבות. היא גרמה לנער המפוזר והחולמני, עם ליקויי למידה בתחום השפתי, עם קשיים בקריאה ובכתיבה, ועם הפרעת קשב להפוך לבחור אחראי וממוקד מטרה בלימודים. מורה מסורה מכל הלב, מומלצת בחום !
28/06/2016
אילנית היא מורה יוצאת דופן! בעלת נסיון ורצון אמיתי לעזור ולהשפיע, בזכות אילנית הוצאתי במבחן הבגרות בלשון ציון גבוהה במיוחד ואף נהנתי מן הלמידה. לאילנית יש סבלנות שלא נגמרת, והדאגה האמיתית שלה להצלחה של התלמיד פשוט מחממת את הלב, לשיעורים שלנו היא תמיד מגיעה עם דפי הסברה או תרגול שהיא הכינה בשביל שיהיו מותאמים במיוחד בשבילי , אין בפי מספיק מילים כדי לתאר את רמת ההשקעה שלה גם אחרי שהשיעור נגמר.
23/05/2016
מורה מצוין. קשוב ואכפתי- מלמד בכיף ובהנאה ומביא לשיפור מדהים בתוצאות!
20/05/2016
מומלצת בחום גם אנשות וגם מקצועית, סייעה לבני בהכנה לבגרות ומיצויי הפוטנציאל שלו.
15/05/2016
5
סתיו, 18
ב7 שיעורים פרטיים בלשון הבנתי כל מה שלא הצלחתי להבין במשך שנה וחצי! יודע למקד, הסברים פשוטים ונקלטים במהרה, המון תרגילים לתרגול ברמות שונות. חבל שבמתמטיקה אין מורה כזה...ממליצה בחום!
28/04/2016
5
רויטל, 43
ממליצה בחום על מרב מורה מקצועית, חכמה וסבלנית . ידענית בכל התחומים, מעבירה את החומר באווירה נעימה. ניכר שיפור רב מהיום שהכרנו את מרב ועד עתה. מרב היא ההוכחה שלימודים יכולים להיות גם מהנים . משלבת טכניקות ייחודיות להכנה למבחנים . מומלץ בחום, אל תפספסו !
08/04/2016
מורה מדהימה! בזכותה הגעתי לציון של 94 בבגרות בלשון. מורה מקצועית מאוד וגם נחמדה מאוד ונעים ללמוד איתה. ממליצה בחום!
31/03/2016
ברצוני לציין שדבורה אחד האנשים המדהימים שהכרתי בחיי. היא לא רק מורה שיודעת להעביר ולהסביר את התוכן. לדעת ללמד זה מיומנות חשובה ביותר. ודבורה רק בזכותך אני הגעתי למקום שכעת אני נמצאת בו. הרבה פעמים החזקת אותי על פני המים. הרבה פעמים הבנתי שאת הכתובת להצלחה שלי. תודה רבה על העזרה שאת נותנת לי בתור מורה מקצועית וכאדם. אני בחום ובאהבה גדולה ממליצה עליך מורה דבורה היקרה הן בתור מורה והן בתור חברה.
19/03/2016
היי לכולם, תמיר מורה תותח! הציונים שלי ממש עלו בלשון ובאנגלית. ממליצה בחום להתקשר אליו
07/03/2016
מיכל היא מורה נהדרת ומקסימה ! היא מסבירה את החומר בצורה ברורה וקלה להבנה , היא מלמדת נהדר ובכל שיעור היא בודקת שאכן החומר מובן והכל ברור אם היה מבחן בנושא שהיא לימדה היא תמיד שואל אחרי המבחן איך היה ואם הכל בסדר ומעבר ללמידה היא גם נחמדה מאוד!
02/02/2016
5
מיכל, 41
מורה מצוינת. היא מורה שתורמת רבות, משקיעה מאוד וחדורת מטרה. נותנת את כל הנשמה שלה לתלמיד ומעניקה לו את מלוא היחס כדי שיצליח. אני חושב שיותר רצינות והשקעה ממה שהיא מעניקה לתלמידיה אף אדם לא יעניק. שיעוריה תורמים מאוד ואף מעניקים ידע נרחב שהינו מחוץ לתחום הלימודים- ידע התורם לעתיד התלמיד.
26/01/2016
היא מורה מכל הלב, נעימה, קשובה, עם הרבה סבלנות. היא יודעת למצוא דרך לכל אחד. מורה מיקצועית מאוד עם ניסיון רב. השיעורים איתה מעניינים מאוד, מיוחדים, עשירים ומגוונים.הבן שלי נהנה מכל רגע. אני מודה לה מקרב לב וממליצה עליה בחום. הרגשתי שהבן שלי בר מזל ללמוד אצלה
22/01/2016
מה אומר ומה אגיד.. סבלנות, מקצועיות, אדיבות והמון אהבה לילדים וללימוד. אלין מורה נהדרת שתוביל את ילדכם לשביל ההצלחה - בהחלט מומלץ! ותודה מיוחדת מזוהר על הכל!! אסף
17/01/2016