תגובות אחרונות בנושא לימוד ביולוגיה - לימוד נעים דלג על הניווט

תגובות אחרונות בנושא לימוד ביולוגיה

בדף זה מוצגות תגובות והמלצות תלמידים על שיעורי ביולוגיה.
תוכלו להעזר בתגובות אלו כדי למצוא מורה מתאים עבורכם ללימוד ביולוגיה.

עומרי מורה מצוין, עומרי מעביר את החומר הלנמד בצורה יוצאת מן הכלל, חומר הקשה ולא ברור יכול בשיעור אחד להפוך לקל. אצל עומרי אין בעיה עם שעות ,הוא גמיש ותמיד יסדר לך את השעה הנוחה לך. עומרי נחמד מצחיק ומנומס וזה ממש הנאה לעשות איתו שיעורים.
20/04/2017
התקשרתי לאשר וביקשתי שייתן לבן שלי שיעורי תיגבור. הבן שלי כבר בשיעור הראשון הבין הכל, התאהב מעל ומעבר במקצוע והציונים שלו התחילו לנסוק. בשנה הבאה הוא כבר רוצה לעשות 5 יחידות בכימיה . אני לפעמים שומעת קצת את השיעור ואני מבינה למה הוא מורה מעולה. הוא מלמד בצורה חוויתית , מובנת, מאתגרת ובעיקר נותן לך להרגיש את אהבתו למקצוע. ממליצה עליו בחום וגם הבן שלי כמובן.
29/03/2017
אני סטודנטית לביוטכנולוגיה בשנה ב׳, למדתי למבחן בגנטיקה עם אורי שהעבירה את השיעורים עם המון סבלנות, ידע ורצון לעזור. השיעורים תרמו מאוד להבנתי בחומר. ממליצה בחום :)
26/03/2017
פולי מלמדת את הבת שלי ביולוגיה במשך כבר כמה חודשים - הכנה לבגרות 5 יחידות. היא מורה סבלנית ביותר, מאוד אינטיליגנטית והציונים של בתי עלו מאוד מאז שהתחילה ללמוד עם פולי, כעת הציונים שלה מהגבוהים בכיתה! ממליצה בחום על פולי, גם בחורה מקסימה וגם מורה מבריקה
16/03/2017
יונתן ליווה אותי עד המבחן ממש מהתחלה ועד הסוף. ידעתי את החומר בזכותו והיה לי כיף ללמוד אותו גם
02/02/2017
נילי מורה מושלמת. יש לה סבלנות מדהימה, אין לה בעייה להסביר לי את אותו נושא 10 פעמים אם אני צריכה (מה שטוב בשבילי כי אני צרפתיה וקצת מתקשה בעברית) והיא מפשטת את הנושאים לצורה מאוד מאוד מובנת. היא נתנה לי טיפים למבחנים ולתרגילים והיא גם עונה לי ועוזרת לי בהודעות כמה שאפשר כשאני מתקלה בנושא. ממליצה !!!!
14/01/2017
אני מאוד ממליצה על עירית מילמן, מורה נהדרת, סבלנית, נעימה ומקצועית ביותר. עזרה לי בעריכה ובתיקונים לעבודת גמר סמינריונית לתואר ראשון בביולוגיה. ובטוחה שתוכל לעזור לכל תלמיד לביולוגיה או כימיה... מאוד בקיאה בחומר, עניינית ומרוכזת, עוזרת להתפקס בעיקרי הדברים, והכל באווירה נעימה וברוח טובה :)
16/11/2016
נהניתי מאוד ללמוד אצל גיל 8 שיעורים. בזכותו קיבלתי ציון מעולה בבגרות בביולוגיה (94). גיל לא עוד מורה פרטי.. הוא משקיע מאוד וכל שיעור אצלו מועבר בצורה מסודרת. ממליץ בחום!!
29/09/2016
5
רוסנה, 44
המורה מתן עזר לבני ללמוד חומר במתרה להתקבל לאוניברסיטה בחו״ל. לאחר שיערים אינטנסיביים תוך זמן מוגבל הגענו למתרה הזאת. תודה למתן. רמה גבוהה ויחס מיוחד. ממליצים!!!
13/09/2016
השיעורים עם טל עזרו לי מאוד לקראת מבחן ה-gre, בזכות השיעורים הצלחתי לשפר את הציון ב-70 נקודות ולהתקבל ללימודי רפואה! השיעורים מועברים באווירה נעימה,הוא יודע על מה כדאי לשים את הדגש בתוך ים החומר,כיצד לגשת לשאלות באופן נכון ומדרבן אותך ללמוד כשהוא מרגיש שאתה "נח". בן אדם מקסים ומורה מעולה עם ידע אינסופי שאני ממליץ עליו בחום כדי לעבור את משוכת ה-gre והקבלה לרפואה. זכיתי במורה ובחבר נפלא!
10/09/2016
מורה נהדר,נעים ומסביר בצורה מצויינת. כיף ללמוד עם מורה כמוהו שלא יפסיק להסביר את שתהיה בטוח ב110 אחוז אתה מבין את החומר הנלמד.
25/08/2016
עופר מורה מקצועי, סבלני, ומסביר הכל בצורה ברורה ומקיפה. מסוג המורים שמשרים בטחון, ומקנים את כל הכלים הנכונים כדי להגיע לתוצאות. למדתי אצלו לקראת המבחנים בפיזיקה-(מכניקה,חשמל ומגנטיות) ואני לא יכול להיות יותר מרוצה- הן מהציונים, והן מהיחס האישי של עופר. ממליץ לכל אחד ללמוד אצלו!
25/07/2016
5
אנה, 47
שיר מורה מצויינת, סבלנית, מסבירה באופן ברור מאוד את החומר, בצורה נורא מעניינת. כל מי שרוצה מורה טובה לביולוגיה, שיר היא הכתובת!
25/05/2016
5
דניאל, 28
הגעתי לאילן לאחר שהתקשתי בקורס סטטיסטיקה לביולוגים באוניברסיטת תל אביב. אילן הכיר את החומר בצורה מושלמת, ידע באילו נושאים להתמקד ולהסביר אותם בצורה פשוטה ומובנת. סיימתי את הקורס עם ציון 91. מומלץ!
18/05/2016
הגענו לתומר אחרי מספר נסיונות לא מוצלחים עם מורים קודמים , תומר ענה על כל הדרישות ואף מעבר למצופה.הוא מלמד את בני מגוון מקצועות ובכולם מפגין מקצועיות ויכולת יוצאת דופן בהעברת החומר עד כדי הבנה מלאה של החומר . ציוניו של בני עלו פלאים וכעת הוא אחד המצטיינים בכיתתו .מעבר לכך חשוב להדגיש כי הערך המוסף של תומר היא הכימיה והאוירה הקלילה עם התלמיד, לבני פשוט כיף בשיעורים של תומר. ממליצה בחום !!!!!
17/05/2016
5
שלהבת, 49
אורית היא מורה מעולה. מלמדת את בני מדעים ואנגלית. הוא התקדם מאוד ויש לו מוטיבציה רבה ללמידה אני ממליצה בחום!!! . תודה לך אורית . מזל שיש לנו אותך!!
12/03/2016
אסף מרצה מאוד קפדן חשוב לו שהתלמיד יבין את החומר עד היסוד ומהתחלה, שהוא הגורם להצלחה. בזכות אסף הצלחתי לעבור את המבחן בלוגיקה בציון גובה מאוד.
06/03/2016