דלג על הניווט
מורה פרטי אבי פרידמן לוי
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1978
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אחר - מוסד אקדמי בחו"ל
משפט מפתח: 
מורה מקצועי וקשוב לאנגלית, לצרפתית, ולעברית - בוגר אוניברסיטת YALE שבארה"ב - בעל 15 שנות נסיון בהוראת שפות בארץ ובחו"ל
תיאור המורה הפרטי: 
שלום:)אני דו-לשוני מגיל 3, וכיום דובר 5 שפות על-בוריין עקב מגורים ולימודים בדרום אמריקה, אירופה וארה"ב. לצד עיסוקי האמנותיים, ובראשם הכתיבה, אני מלמד אנגלית וצרפתית, שבהן התואר הראשון שלי מאוניברסיטת Yale. למדתי גם הוראת אנגלית בסמינר הקיבוצים, אך את רוב הידע שלי צברתי-ואת שיטותי שכללתי-במהלך השנים שבהן אני מלמד, ובהתאם לסטנדרטים גבוהים שאני מציב ואשר נשחקו במערכת החינוך ובבתי-הספר המסחריים להוראת שפות. תחומי ההתמחות שלי: * שיעורי העשרה בשפה, דקדוק וביטחון בדיבור לדוקטורנטים, דיפלומטים, עורכי-דין, אמנים ויזמים * עבודה אינטנסיבית עם טקסטים עיתונאיים וספרותיים+מוסיקה כל סדרת שיעורים מותאמת לצרכי התלמיד/ה ולתחומי ענייינו/ה, אך הדגש הוא על הרחבת הידע בשפה ולא על צמצומה למקצועות.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאנגלית - 5 יח"ל, אקדמיה, GRE, IELTS, TOEFL, אנגלית מדוברת, העשרה, מבחן אמיר
מורה פרטי ללשון - תיכון, אקדמיה
מורה פרטי לספרות - 5 יח"ל, אקדמיה
מורה פרטי לעברית - העשרה
מורה פרטי לצרפתית - מתחילים, מתקדמים
אזור לימוד: 
תל אביב-יפו, חולון - בת ים, רמת גן - גבעתיים, הוד השרון והסביבה, רמת השרון - הרצליה, רעננה - כפר סבא
ערי לימוד: 
הרצליה, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, תל אביב -יפו, בני ברק, גבעתיים, רמת גן, בת ים, חולון
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 5 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
העשרת אנגלית אינטנסיבית לקבוצות של עד 5 תלמידים העשרת עברית אינטנסיבית לקבוצות של עד 5 תלמידים
מחירון מורה פרטי
160 - אחרי שיעור אבחון הרמה, התשלום הוא בסדרות של 5 או 10 שיעורים
120 - למתחייבים לסדרה ראשונה (5 שיעורים לפחות) עד אסרו חג תשע"ח
תגובות: 
5
26/04/2017, Itamar, 20
8
מכסה של 5 כוכבים לדירוג המורה להלן היא לא מספקת. הלוואי והיו לרשותי 50. הרגשתי שאני מתנוון בצה"ל. הגעתי לאבי עם רצון ללמוד אנגלית אקדמית ולשפר את יכולות הכתיבה שלי באנגלית. לא יכולתי לפגוע יותר במטרה, ישר ב100 העגול. מעבר לכך שכל שיעור יוצא אני מחויך ומסופק מההתקדמות, מוצא עצמי מתכתב עם אבי יותר ויותר, שואל שאלות ומקבל תשובות מספקות על יתר המידה. אין מרוצה ממני על הבחירה. זהו איגרא רמא.
5
05/12/2016, אירית, 42
מעל 10
אבי הכין תלמידי תיכון לבגרות באנגלית כשהייתי רכזת במרכז לשיפור הישגים לימודיים (בחסות מנהל החינוך של עיריית תל אביב). תוצאות מבחני הבגרות היו מרשימות והראו על שיפור משמעותי בהישגיהם הלימודיים של התלמידים. מלבד המקצועיות של אבי כמורה ודרכי ההוראה היצירתיות שלו, תרמו להצלחת התלמידים גם האמונה שלו בהם, העלאת תחושת המסוגלות העצמית של התלמידים להצליח, העידוד, התמיכה בהם והיחס האנושי. ממליצה בחום!
5
01/12/2016, Eunate, 47
מעל 10
Avi was my Hebrew teacher when I was a PhD student in Israel. We first met as students at the Hebrew University of Jerusalem. He enriched my spoken, reading and speaking skills, as well as my cultural familiarity with Israel and Hebrew. I am now a professor of Hebrew myself at the University of Salamanca, Spain. Avi remains my to-go expert on all matters pertaining to Hebrew language and literatur
5
09/08/2016, רון, 31
9
למדתי עם אבי 9 שיעורי צרפתית במשך כחודש, והייתי מאד מרוצה. באתי עם ידיעה בסיסית בשפה ועם רצון לשפרה, ללא מטרה ספציפית. אבי הבין את רמתי די מהר והתאים את תוכן הלימוד היטב. חומרי הלימוד היו מגוונים ואיכותיים (דקדוק, שירים, חדשות וכו'), ניכר שאבי השקיע והתכונן היטב לכל שיעור. בנוסף, מאד היה נעים לעבוד איתו ברמה האישית, איש סופר נחמד, נעים והוגן. ממליץ בחום.
5
06/02/2016, gula, 50
מעל 10
אבי היה המורה שלי לאנגלית במשך כמעט שנתיים. המקצוע שלי מהנדסת תוכנה והייתי צריכה לעבוד הרבה עם לקוחות בארה"ב. אבי הינו מורה מעולה, כל שיעור היה מוכן מראש ובצורה קפדנית, ובנוסף, בסוף הייתי מקבלת סיכום של החומר הנלמד. אבי הינו בנאדם מאוד מעניין ומכניס תוכן נוסף לשיעורים מעבר לשפה האנגלית. אני ממליצה מאוד על אבי, ויכול להתאים גם כמורה לילדים וגם למבוגרים.
5
26/01/2016, אורית, 39
10
למדתי אצל אבי שיפור אנגלית לקראת לימודים בחו"ל, חיזוק של כללי הדקדוק ותרגול בשיחה. אבי מורה מדהים, אינטיליגנט, משקיען. ניכר הניסיון הרב שיש לו, הידע והחכמה כיצד להתאים את השיעור לתלמיד המסוים. האוירה בשיעור נעימה ומחזקת עם הספקים רבים וניצול של הזמן. אבי דואג שהשיעור יהיה מעניין, הטקסטים מותאמים לתחומי הענין של התלמיד ובכך מעשיר את החוויה ומגביר את הביטחון. ממליצה מאד לכל מטרה וגיל ללמוד אצלו
5
29/12/2015, עדי, 33
מעל 10
אבי פרידמן - לוי מורה נפלא! מלמד עם המון סבלנות ואהבה למקצוע. שיטת הלימוד שלו נעימה ומשרה אווירה נינוחה . יש לו ידע רב והמון ניסיון וזה מאוד מורגש. סביבת הלמידה נוחה ואף מפנקת, דבר שבעיני תורם מאוד לשיעור. בקיצור מומלץ בחום!!!
5
29/12/2015, הילה, 44
מעל 10
מורה איכותי ואינטיליגנטי, מלמד בצורה ששיטתית וברורה. מומלץ בחום