מורה פרטי אבי אידל - לימוד נעים דלג על הניווט
מורה פרטי אבי אידל
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1988
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - תל אביב
משפט מפתח: 
הבנת החומר תוך שילוב דרך פתרון פשוטה ככל הניתן. בעל תואר בכלכלה חשבונאות בהצטיינות באונ' ת"א, כולל קבלת מצטיין דיקן.
תיאור המורה הפרטי: 
שיטת הלימוד הינה שיטה של הבנה עמוקה ונכונה של החומר תוך שילוב שיטות פתרון פשוטות ככל שניתן על מנת להבטיח הצלחה במבחן, מציאת הנקודה החלשה אצל התלמיד והכוונת השיעור בהתאם. ניסיון רב במקצועות הכלכלה והחשבונאות עם תוצאות מוכחות. מתן בסיס נכון וחשוב שישמש את הסטודנט בכל מהלך התואר! התמחות גם בקורסי הכלכלה והחשבונאות לכאלה שאינם לומדים כלכלה וחשבונאות ע"י הקניית הבנה לבסיס המקצוע באופן זריז ומקצועי, דבר המאפשר לעבור את המבחנים אפילו עם ידע קודם אפסי. עזרה וליווי בכתיבת עבודות סמינריונים ושיעורי בית להגשה. -ניתנות הנחות לאחר רצף של 3 שיעורים.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאנגלית - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל
מורה פרטי לחשבונאות - חטיבת ביניים, תיכון, אקדמיה, ביקורת חשבונות א, ביקורת חשבונות ב, חשבונאות ניהולית, חשבונאות פיננסית, יסודות החשבונאות, יסודות החשבונאות א, יסודות החשבונאות ב, מאזנים מאוחדים, מימון הפירמה ושווקי הון, שווי חברות
מורה פרטי לכלכלה - תיכון 5 יח"ל, אקדמיה, יסודות הכלכלה, מאקרו, מבוא לכלכלה א, מבוא לכלכלה ב, מימון, מיקרו, מיקרו כלכלה 2, מיקרו כלכלה 3, מבחן הרשות לניירות ערך, שוק ההון, תורת ההשקעות, תורת המחירים ב, תורת המחירים ג
מורה פרטי לסטטיסטיקה - מבוא לסטטיסטיקה, סטטיסטיקה א, סטטיסטיקה ב
מורה פרטי למתמטיקה - חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, אקדמיה, חדו"א
מורה פרטי לפיסיקה - חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל
אזור לימוד: 
רמת השרון - הרצליה, רעננה - כפר סבא, חולון - בת ים, פתח תקוה והסביבה, רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
הרצליה, כפר סבא, רעננה, גבעת שמואל, יהוד, סביון, תל אביב -יפו, גבעתיים, קריית אונו, רמת גן, ראשון לציון, בת ים, חולון, פתח תקווה
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
45 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
הכל כולל קבוצות גדולות
מחירון מורה פרטי
110 - 110 ש"ח עבור שיעור של 45 דקות בבית המורה
130 - 130 ש"ח עבור שיעור של 45 דקות בבית התלמיד
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
20/04/2017, אסף, 33
5
מורה מומחה, מקצועי ומלא סבלנות. לא יניח לכם עד שתבינו את החומר. מומלץ בחום. אחרי שאבדו לי התקוות, אבי הצליח להעביר אותי את הקורס בהצלחה! תודה אבי וישר כוח!
5
07/03/2017, יפית, 28
3
הגעתי לאבי לאחר שנכשלתי בקורס שנה קודם והייתה לי הזדמנות אחת לשפר את הציון ולעבור. לאחר בערך 3 שיעורים כפולים במהלכם אבי דאג להעביר את החומר בצורה הכי ברורה שיש ובסבלנות מטורפת, הצלחתי לעבור את המבחן ואפילו קצת להנות מהחומר (טוב מחלקו..). בקיצור, מלך!
5
23/02/2017, טל, 24
2
הגעתי לאבי דרך המלצות של חברים ,מורה מקסים ,סבלני, וברור. הגעתי לפני בחינה בכלכלה ,מאחר והמרצה בקורס לא הסביר את החומר כלל. לאחר שיעור כפול לא רק שיצאתי עם ביטחון ,אלא גם הבנתי את כל החומר לפרטי פרטים!! מיותר לציין כי קיבלתי אחלה ציון בזכותו-98! אין ספק שאחזור אליו שוב ואמליץ עליו לכל חבריי :)
5
17/02/2017, שי, 28
4
מה קורה חברים... אני רוצה להמליץ על המורה מספר 1 בארץ למיקרו כלכלה... אבי אידל!. באתי אליו עם 0 אחוז יידע בנושא ומהר מאוד הצלחתי לצמצם פערים. אבי , מסביר את החומר בצורה טובה,בעל סבלנות ומתעקש להסביר עד שמגיעים להבנה טובה של החומר. קיצור תותח.
5
18/11/2016, גונן , 28
מעל 10
חפשתי רבות אחר מורים למיקרו כלכלה 3,אחד הקורסים הקשים בכלכלה בכלל ובמרכז הבינתחומי בפרט,אך כששלחתי את החומר למורים נענתי בתשובה שלילית ונמסר לי כי הם לא מסוגלים להעביר קורס מתקדם כל כך וברמת לימודים כל כך גבוהה,אבי נענה לי בחיוב.כשהתחלתי ללמוד עם אבי הייתי ללא תחושת מסוגלות ולא האמנתי ביכולת שלי להבין את החומר ולעבור את המבחן,כעת קיבלתי את ציון המבחן - 85.(הציון הגבוה ביותר שלי בתואר)
5
24/05/2016, גונן, 28
מעל 10
מורה מצויין! מגיע מוכן לשיעור, מלמד את החומר בשיטות מיוחדות המתאימות לסטודנט באופן אישי, מבצע וידוא הבנה במהלך השיעור על כל נושא חדש שנלמד(לא מעביר סתם את השיעור כפי שהוא כתוב בסיכום) ודואג לוודא כל הזמן כי החומר נכנס לסטודנט לראש. גמיש בשעות ובעל יחסי אנוש גבוהים.
5
06/05/2016, חן, 28
מעל 10
מורה טוב צריך לזהות ולטפל בנקודות החלשות אצל התלמיד ולכן אבי הוא מורה מצויין! מורה שבאמת איכפת לו מההצלחה של התלמיד וזה ניכר בכל שיעור. שמח להמליץ על מורה סבלני וקשוב שמביא לתוצאות מדהימות. בלי כל ספק אבי זאת בחירה מצויינת
4
03/05/2016, Avi, 30
3
מורה מצויין, מסביר באופן ברור, מקצועי, אדיב ובעל חוש הומור. בשורה התחתונה - בזכותו קיבלתי ציון שאפילו לא חלמתי! מספר 1!
5
03/05/2016, אסף, 29
1
מורה אדיב, סבלני, ובעיקר מתאים עצמו לסטודנט ולרמה שלו. מומלץ בחום
5
01/05/2016, תום, 28
מעל 10
מורה מעולה, ברור ותמציתי הביא לי שיטות פשוטות שעזרו לי במבחנים (90+) הרבה סבלנות, ממליצה בחום!!