דלג על הניווט
7 ביקורות
5
מורה פרטי תמר דוד

מורה אונליין תמר דוד

בת 55, מתל אביב-יפו, בוגרת אחר - מוסד אקדמי בחו"ל
"מורה פרטית ללימוד השפה הצרפתית והתרבות הצרפתית במהירות ובקלות לפי שיטה מודרנית ביותר"
מורה מנוסה עורכת דין לשעבר בצרפת ובארץ,בוגרת אוניברסיטה בחו"ל במשפט בינלאומי נסיון רב בלימוד שפות ובטכניקה פדגוגית חדישה ביותר מלמדת שפת רחוב, שפה משפטית, שפה קולינארית וצרפתית מקצועית במספר תחומים.
120 ₪ לשעה

קבע שיעור אונליין

תמר תיצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
הוספת תגובה
11/08/2017
חיי, 2017
5
למדתי אצל תמר 4 שיעורים לקראת נסיעתי לפריז. תמר הצליחה לרענן את הצרפתית שלמדתי לפני המון שנים ולתת לי דחיפה לקראת המשך הלמידה הצפויה לי בפריז. השיעורים כללו שיחה, קריאת טקסט והבנה. תמר שמה לב ומתקנת את ההיגוי, מעשירה את אוצר המילים, ומסבירה את הדקדוק של השפה בצורה פשוטה ומובנת. תמר נעימה מאוד ומפרגנת ומאפשרת ללומד לבוא לידי ביטוי, לשאול ולהתפתח. אני ממליצה מאוד ללמוד אצל המורה תמר!
27/07/2017
קאסי, 41
5
תמר מורה מדהימה - מקצועית, רצינית ושיטתית. וגם אישה מדהימה - קלילה, גמישה ושנונה. שיעורים שלה - כיף גדול. לפעמים אני שוכחת שזה לימודים, אלא שיחות מעניינות ונעימות. יחד עם זה (בלי להרגיש) התחלתי לדבר ומתקדמת כל הזמן. ממליצה בחום.
14/06/2017
דבורה, 42
5
תמר מלמדת את הבנות שלי כבר כמה חודשים. חייבת לציין שהן מאוד התקדמו גם בהבנה, גם בדיבור וגם בדיקדוק. תמר מעבירה את השיעורים בצורה מקצועית ביותר אבל גם בדרך שנותנת לילדות שלי חשק ללמוד. היא מתאימה את עצמה לכל אחת לפי האופי שלהן. היא מאוד רצינית ולא מחסירה שיעורים.
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?