מורה אונליין תמר דוד - לימוד נעים דלג על הניווט

מורה אונליין תמר דוד

בת 55, מתל אביב-יפו, בוגרת אחר - מוסד אקדמי בחו"ל
"מורה פרטית ללימוד השפה הצרפתית והתרבות הצרפתית במהירות ובקלות לפי שיטה מודרנית ביותר"
קבע שיעור אונליין
120 לשעה
(המורה תיצור איתך קשר לאחר קביעת השיעור)
מורה מנוסה עורכת דין לשעבר בצרפת ובארץ,בוגרת אוניברסיטה בחו"ל במשפט בינלאומי נסיון רב בלימוד שפות ובטכניקה פדגוגית חדישה ביותר מלמדת שפת רחוב, שפה משפטית, שפה קולינארית וצרפתית מקצועית במספר תחומים.
שיעורי אונליין בצרפתית - מתחילים, מתקדמים.
5
07/04/2017, אוריאל , 48
אני כבר מספר חודשים לומד עם תמר. ללא ספק שהיא קידמה אותי. הן באוצר המילים והן בשתף הקריאה והדיבור. היא נעימה, וסופר מקצועית . היא גם אדם נהדר ,מה שהופך את השיעור האישי לחווייה. אני מאד ממליץ .
לתגובות נוספות

צעד 1בוחרים מועד פנוי

צעד 2רושמים את פרטי השיעור

צעד 3מתחילים ללמוד בחדר הוירטואלי!

למה כדאי ללמוד אונליין?

מורים שעברו הכשרה של צוות האתר

חסכון של זמן הגעה וכסף

לומדים מהבית בזמן הכי נוח

ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים

5
04/11/2016, אורלי, 28
תמר מורה מדהימה, מקסימה, וסופר סובלנית! כייף ענק ללמוד איתה, מידת השיפור משיעור לשיעור משמעותית מאוד!! תמיד מתאימה את תוכן הלימוד בהתאם לתחומי העניין של התלמיד, ובכך שומרת על כל שיעור מרתק וכייפי. כבן אדם תמר מאוד נעימה ואשת שיחה נהדרת, ממליצה בחום רב!
5
01/06/2016, אפרת, 40
אני ממליצה בחום על המורה תמר המקסימה, על הסבלנות, הרגישות, והלימוד החווייתי שהיא נתנה לבת שלי, בת ה-12. תמר מאוד לבבית ונעימה, הסבירה את חומר הלימוד במקצועיות והשתמשה בשיטות לימוד מגוונות ומלהיבות כאחד, כל שיעור היה מיוחד במינו, והתוצאות במבחנים הציגו עבודה יסודית ורצינית ביותר. תודה תמר נפלאה, הצפייה בשיעורים שלימדת את הבת שלי, עושים לי חשק לשכור את שירותייך גם עבורי, לשם לימוד השפה הצרפתית :-)
5
27/04/2016, שגיא, 25
מורה מצויינת! שיעורים עוברים בצורה נעימה ומלמדת, מקפידה לדבר עם התלמיד ולא רק לעבוד בחוברות מנסה תמיד לגוון ולעורר עניין (הקשבה למוזיקה בצרפתית, חדשות בצרפתית וכו) מורה מומלצת בהחלט!
הוספת תגובה