מורה אונליין רון כץ - לימוד נעים דלג על הניווט

מורה אונליין רון כץ

בן 29, מחיפה וחוף הכרמל, בוגר אוניברסיטה - הטכניון
"סטודנט מצטיין שנה רביעית בטכניון בפקולטה להנדסת חשמל. מלמד כבר 4 שנים תלמידי חטיבה ומעלה (כל היחידות) עם תוצאות מרהיבות."
קבע שיעור אונליין
90 לשעה
(המורה יצור איתך קשר לאחר קביעת השיעור)
בן 28, סטודנט מצטיין שנה רביעית בטכניון בפקולטה להנדסת חשמל. מעביר שיעורים פרטיים במתמטיקה ופיזיקה לתלמידי חטיבה ותיכון (כל ההקבצות והיחידות). כשהייתי תלמיד בתיכון התקשיתי מאוד במתמטיקה (הייתי צריך לעבור מכינה קדם אקדמית כדי להתקבל לטכניון) ולכן קל לי יותר להתחבר לתלמידים ולדעת ממה נובעת חוסר ההבנה שלהם. אני מורה פרטי כבר 4 שנים בהם לימדתי עשרות רבות של תלמידים כיתות ז'-י"ב, כולל הדרכות אישיות ואינטסיביות לבגרות, עם תוצאות מצוינות המדברות בעד עצמן.
שיעורי אונליין במתמטיקה - חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה.
שיעורי אונליין בפיסיקה - חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה.
5
04/04/2017, נמרוד
רון מורה מעולה, שמשקיע בתלמידיו ומעביר חומר מורכב בצורה מפושטת ומובנת. מומלץ בחום.
לתגובות נוספות

צעד 1בוחרים מועד פנוי

צעד 2רושמים את פרטי השיעור

צעד 3מתחילים ללמוד בחדר הוירטואלי!

למה כדאי ללמוד אונליין?

מורים שעברו הכשרה של צוות האתר

חסכון של זמן הגעה וכסף

לומדים מהבית בזמן הכי נוח

ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים

5
20/02/2017, דניס, 25
לקחתי כמעט 10 שיעורים כפולים עם רון ואני מוכרח לומר שהוא מצוין במה שהוא עושה. אני מרגיש יותר חזק במתמטיקה וזה לגמרי בזכותו. הוא תמיד מוכן לשיעור וזה ניכר שהוא אוהב את העבודה שלו. אם אתם מרגישים שאתם צריכים מורה לחיזוק – מומלץ!
5
14/02/2017, אלונה, 21
מורה מצוין. מקצועי, החלטי ונגיש. הוא היה מאוד יסודי בנוגע לנושאים שהיו לי קשים. הוא היה גמיש עם השעות וכל שיעור תוכנן מראש בהתאם למה שהייתי צריכה עזרה בו. אני מרגישה בטוחה ומוכנה היטב לבחינות האמצע, המון תודה!!
5
10/02/2017, בוריס, 33
רון הוא המורה הכי טוב שיצא לי להכיר. מאוד יסודי. אוהב את עבודתו. סבלני ומסביר את החומר בצורה שקל מאוד להבין. מאוד ממליץ עליו.
5
10/02/2017, קתרינה, 22
רון לימד אותי מושלם לבחינות שלי בפיזיקה וסטטיסטיקה. רואים עליו שהוא אוהב את מה שהוא מלמד ושיש לו את היכולות הוראה להעביר את זה בצורה מעניינת וסבלנית. לא רק שהוא עזר לי להבין טוב את כל ההיבטים של המקצוע, הוא גם חידש לי את הבטחון ביכולות המתמטיות שלי :). הוא גם תמיד היה שם לעזור אפילו אחרי הזמנים של השיעור!
5
07/02/2017, סיון, 23
אני סטודנטית לביולוגיה באוניברסיטת חיפה. נאבקתי מאוד עם סטטיסטיקה ופיסיקה כל הסמסטר עד שאני וחברות שלי החלטנו להעזר במורה פרטי לקראת תקופת המבחנים. רון לימד אותנו באינטנסיביות לקראת המבחנים והסביר לנו את החומר בצורה קלה להבנה ובאופן שהמרצים שלנו באוניברסיטה לא התקרבו אליה. היום קיבלנו את הציונים בסטטיסטיקה וכולנו סיימנו עם ציונים גבוהים! תודה לך רון!
הוספת תגובה