מורה אונליין נהוראי אלבז - לימוד נעים דלג על הניווט

מורה אונליין נהוראי אלבז

בן 29, מאזור הצפון, בוגר אוניברסיטה - חיפה
"מורה למתמטיקה ולמדעי המחשב 5 שנות ניסיון "
קבע שיעור אונליין
109 לשעה
(המורה יצור איתך קשר לאחר קביעת השיעור)
אני מורה בתיכון באזור הצפון, בעל ניסיון בהוראה ולקראת סיום תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב. יש לי הרבה סבלנות לכל תלמיד ומאוד אוהב ללמד בכל רמה. מלמד בעיקר סטודנטים לתואר ראשון, תלמידי תיכון, חטיבת ביניים וגם יסודי. אני מתגורר בחיפה באזור חורב ואני עם רכב, ויכול להגיע לבית התלמיד. אפשר גם שיעורים אונליין.
שיעורי אונליין במדעי המחשב תכנות - הכנה לבגרות 3 יח"ל, הכנה לבגרות 5 יח"ל, C Sharp, Java, אלגוריתמים, מבוא למדעי המחשב, תכנות מונחה עצמים.
שיעורי אונליין במתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה.
שיעורי אונליין בפסיכומטרי - כמותי.
שיעורי אונליין בשיעורי בית - חשבון.
שיעורי אונליין במבחן מימד - מתמטיקה.
5
20/01/2017, הראל, 2017
מורה ממש טוב. עונה על כל שאלה ומתייחס ברצינות ויודע ללמד כמו שצריך. ממליץ מעוד.
לתגובות נוספות

צעד 1בוחרים מועד פנוי

צעד 2רושמים את פרטי השיעור

צעד 3מתחילים ללמוד בחדר הוירטואלי!

למה כדאי ללמוד אונליין?

מורים שעברו הכשרה של צוות האתר

חסכון של זמן הגעה וכסף

לומדים מהבית בזמן הכי נוח

ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים

5
19/01/2017, נמרוד, 2017
נהוראי עזר לי מאוד להתכונן לבחינה שלי בתכנות בשפת java, היה סבלני ,קשוב, ואחראי, עזר לי להבין את החומר בצורה הטובה ביותר, אני ממליץ בחום ללמוד איתו בזכותו אני מרגיש יותר מוכן למבחן וכמובן שאני אמשיך איתו לאחר הבחינה.
5
19/01/2017, נוי, 2017
נהוראי היה סבלני לגבי השאלות שלי. עזר לי עם עבודה שהתקשיתי בה ודאג שאבין את החומר. לימד אותי בשיעור אחד יעילות ורקורסיה כך שיצאתי עם תחושה שאני מבינה את החומר טוב יותר. ממליצה בחום לכל מי שמעוניין, מסביר בצורה מאוד טובה את החומר ונותן הרבה עצות לגבי בניית התוכנית.
5
13/01/2017, אליאן, 17
מורה ממש טוב ממליץ בחום. רואים שאכפת לו מהתלמידים שלו בצורה משמעותית המורה מאוד מפוקס במהלך השיעור ומתייחס ברצינות לכל שאלה שנשאלת ויודע ללמד כמו שצריך. צריך עוד מורים כאלה.
5
13/01/2017, מאיה, 2017
מורה מעולה עזר לי להכין עבודת הגשה בפייטון, הסביר בסבלנות ובצורה ברורה ומוודא שאכן החומר מובן ,שלחתי אליו את חומר העבודה לפני השיעור והוא הגיע מוכן לשיעור הזמן נוצל בצורה היעילה ביותר.
5
03/01/2017, נחום, 2017
נהוראי מורה נעים שיחה ומלא בסבלנות. מעביר ידע רב בכל שיעור מפרט ומסביר והכל תוך שימת לב לפרטים הקטנים. מדגים ומלמד את התלמיד לחשוב ולתכנן את הפתרון. גמיש ומתאים את סגנון הלמידה לתלמיד ולשיעור. לימד אותי המון נקודות קטנות שפספסתי ויצאתי מהשיעור ממש מרוצה. ממליץ עליו בחום! פשוט ללמוד ולהתקדם!
הוספת תגובה