מורה אונליין נהוראי אלבז - לימוד נעים דלג על הניווט

מורה אונליין נהוראי אלבז

בן 28, מאזור הצפון, בוגר אוניברסיטה - חיפה
"מורה למתמטיקה ולמדעי המחשב 5 שנות ניסיון "
קבע שיעור אונליין
119 לשעה
(המורה יצור איתך קשר לאחר קביעת השיעור)
אני מורה למתמטיקה בתיכון באזור הצפון, בעל ניסיון בהוראה ולקראת סיום תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב. יש לי הרבה סבלנות לכל תלמיד ומאוד אוהב ללמד בכל רמה. מלמד בעיקר סטודנטים לתואר ראשון, תלמידי תיכון, חטיבת ביניים וגם יסודי. אני מתגורר בחיפה באזור חורב ואני עם רכב, ויכול להגיע לבית התלמיד. אפשר גם שיעורים אונליין.
שיעורי אונליין במדעי המחשב תכנות - הכנה לבגרות 3 יח"ל, הכנה לבגרות 5 יח"ל, C Sharp, Java, אלגוריתמים, מבוא למדעי המחשב, תכנות מונחה עצמים.
שיעורי אונליין במבחן מימד - מתמטיקה.
שיעורי אונליין במתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה.
שיעורי אונליין בפסיכומטרי - כמותי.
שיעורי אונליין בשיעורי בית - חשבון.
5
14/02/2017, נוי, 17
מורה טוב מאד, מסביר את החומר בקלילות ובכיף. חווית הלמידה הייתה אחרת ושונה. נהוראי הסביר לי לאט לאט כל דבר שהייתי צריכה לדעת לגבי החומר.
לתגובות נוספות

צעד 1בוחרים מועד פנוי

צעד 2רושמים את פרטי השיעור

צעד 3מתחילים ללמוד בחדר הוירטואלי!

למה כדאי ללמוד אונליין?

מורים שעברו הכשרה של צוות האתר

חסכון של זמן הגעה וכסף

לומדים מהבית בזמן הכי נוח

ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים

5
13/02/2017, אוראל
המורה הסביר את החומר וגם עזר לפתח את החשיבה בזמן פיתרון התרגילים והסביר בצורה ברורה, עזר להבין את הדרך לפתרון במספר צורות, ופישט את הפיתרונות בצורה טובה וקלה להבנה ואפילו פתר חלק מהתרגילים לאחר השיעור כדי לחסוך זמן.
5
12/02/2017, סטיבן
מורה מעולה, מבין ומסביר את החומר בצורה מעולה ומובנת ובמחיר הוגן מאוד, ממליץ בחום
5
08/02/2017, מעיין, 17
היה שיעור מצויין, נהוראי העביר בסבלנות ובבירור את מה שלא היה לי ברור בתרגילים והסביר לי מה צריך לעשות. השיעור עזר לי מאוד להבין דברים במלואם.
5
01/02/2017, דניאל
נהנתי מאוד מהשיעור, מורה משקיע שאפשר לראות שהוא יודע ללמד. נהוראי העביר את השיעור בצורה ממש טובה ורצינית, הוא עזר לי מאוד עם החומר והבנתי אותו יותר טוב. על כל דבר שלא הבנתי נהוראי התעכב איתי והסביר לי כמה שצריך עד שאני הבנתי את הנושא במלואו. כשאצטרך עוד עזרה בנושאים אלו בעתיד אני יודע למי לפנות. ממליץ בחום!!!
5
27/01/2017, דניאל
נהוראי מורה טוב וסבלני, עובר על כל שלב בפתרון הבעיות עד להבנה הסופית של התלמיד כמו כן, פתרון התרגילים נעשה בדרכים יצירתיות וקלות יותר להבנה זהו מורה שבהחלט יודע את החומר ויודע להסביר אותו בצורה מובנת מומלץ בחום!
הוספת תגובה