מורה אונליין מורן הייט - לימוד נעים דלג על הניווט
7 ביקורות
5
מורה פרטי פרופיל  לדוגמא

מורה אונליין מורן הייט

מאזור השרון והסביבה, בוגר אוניברסיטה - הטכניון
"7 שנות ניסיון בהוראת מתמטיקה, פיזיקה, ביולוגיה ואנגלית. 4 שנות ניסיון בהכנה לפסיכומטרי ולבחינת אמי"ר (סיווג רמת אנגלית)"
- מתמטיקה (מרמת הבסיס עד הכנה לבחינות הבגרות 3, 4 ו-5 יח"ל וקורסים אוניברסיטאיים) - הכנה לבחינה הפסיכומטרית - אנגלית (מרמת הבסיס עד הכנה לבחינות הבגרות ולבחינות הסיווג באוניברסיטה) - פיזיקה (מרמת הבסיס עד הכנה לבחינות הבגרות ולקורסים אוניברסיטאיים) - ביולוגיה (מרמת הבסיס עד הכנה לבחינות הבגרות) קצת על עצמי: שמי מורן, סטודנט לתואר כפול בהנדסת חשמל ובפיזיקה בטכניון. בוגר תכנית מואצת במתמטיקה (5 יח"ל), אנגלית (5 יח"ל) ומגמות פיזיקה וביולוגיה. מזה שלוש שנים עובד במכון פסיכומטרי, הן בהדרכה והן בכתיבת תוכן ובדיקת חיבורים. בשנתיים האחרונות עבדתי באופן פרטני עם תלמידים בגילאים שונים (מבית ספר יסודי ועד סטודנטים באוניברסיטה), ונתתי שיעורים פרטיים במתמטיקה, בפיזיקה והכנה לבחינה הפסיכומטרית
115 ₪ לשעה

קבע שיעור אונליין

מורן יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. מתחילים ללמוד
הוספת תגובה
05/04/2017
דניאל, 2017
5
אני חבר בקבוצת הלימודים של פסיכו ומורן אשר אחד המדריכים שם, עזר לי בצורה בצורה הכי טובה ומפורטת ונתן הסברים מושקעים לכל שאלה. בחיפושיי אחר מורה פרטי באינטרנט מצאתי אותו דרך האתר מה גם שזה נוח וזול בשבילי ועד כה עשיתי איתו 2 שיעורים . אני מאוד מרוצה מההסברים שלו, האינטונציה שלו מעבירה ביטחון ובסך הכל הוא מבין במה אני לא טוב ואנחנו והצלחנו לנצל את השיעור בצורה נפלאה !
02/02/2017
ברי, 23
5
אני מנסה להתקבל לרפואה וצריך פסיכומטרי גבוה ככל האפשר. עבדתי עם מורן על דרכי החשיבה שלי בפרק המילולי ובחיבור ועל דרכי הפיתרון של שאלות בכמותי, הוא הראה לי דרכים שונות להסתכל על תרגילים מסויימים וחיזק אצלי נקודות חלשות. מורה תותח! יש לו חלק גדול בציון שקיבלתי
01/02/2017
לינדה, 43
5
הבן שלי הפסיד חומר לימוד בכיתה אחרי מחלה ממושכת ויצרתי קשר עם מורן כדי שישלים לו את הפערים מול הכיתה. לא לקחנו הרבה שיעורים, אבל מצאתי לנכון לכתוב כאן המלצה כיוון שעוד לא נתקלתי באיכפתיות כזו: הוא יצר קשר עם המורה למתמטיקה כדי לברר אילו פערים יש בחומר, ואפילו השלים פערים במתמטיקה בנושאים קודמים במהירות. הבן שלי אמר שהוא מסביר אפילו יותר טוב מהמורה.
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?