מורה אונליין מורן הייט - לימוד נעים דלג על הניווט

מורה אונליין מורן הייט

מאזור השרון והסביבה, בוגר אוניברסיטה - הטכניון
"7 שנות ניסיון בהוראת מתמטיקה, פיזיקה, ביולוגיה ואנגלית. 4 שנות ניסיון בהכנה לפסיכומטרי ולבחינת אמי"ר (סיווג רמת אנגלית)"
קבע שיעור אונליין
115 לשעה
(המורה יצור איתך קשר לאחר קביעת השיעור)
- מתמטיקה (מרמת הבסיס עד הכנה לבחינות הבגרות 3, 4 ו-5 יח"ל וקורסים אוניברסיטאיים) - הכנה לבחינה הפסיכומטרית - אנגלית (מרמת הבסיס עד הכנה לבחינות הבגרות ולבחינות הסיווג באוניברסיטה) - פיזיקה (מרמת הבסיס עד הכנה לבחינות הבגרות ולקורסים אוניברסיטאיים) - ביולוגיה (מרמת הבסיס עד הכנה לבחינות הבגרות) קצת על עצמי: שמי מורן, סטודנט לתואר כפול בהנדסת חשמל ובפיזיקה בטכניון. בוגר תכנית מואצת במתמטיקה (5 יח"ל), אנגלית (5 יח"ל) ומגמות פיזיקה וביולוגיה. מזה שלוש שנים עובד במכון פסיכומטרי, הן בהדרכה והן בכתיבת תוכן ובדיקת חיבורים. בשנתיים האחרונות עבדתי באופן פרטני עם תלמידים בגילאים שונים (מבית ספר יסודי ועד סטודנטים באוניברסיטה), ונתתי שיעורים פרטיים במתמטיקה, בפיזיקה והכנה לבחינה הפסיכומטרית
שיעורי אונליין באנגלית - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, אקדמיה, מבחן אמיר.
שיעורי אונליין בביולוגיה - חטיבת ביניים, תיכון.
שיעורי אונליין בהכנה למיצ"ב - אנגלית, מתמטיקה, עברית.
שיעורי אונליין במבחן מימד - אנגלית, מתמטיקה, עברית.
שיעורי אונליין במתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה.
שיעורי אונליין בפיסיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה, אקדמיה, פיסיקה 1, פיסיקה קלאסית, שיטות מתמטיות בפיסיקה.
שיעורי אונליין בפסיכומטרי - חיבור, כמותי, מילולי, פרק אנגלית.
5
05/04/2017, דניאל
אני חבר בקבוצת הלימודים של פסיכו ומורן אשר אחד המדריכים שם, עזר לי בצורה בצורה הכי טובה ומפורטת ונתן הסברים מושקעים לכל שאלה. בחיפושיי אחר מורה פרטי באינטרנט מצאתי אותו דרך האתר מה גם שזה נוח וזול בשבילי ועד כה עשיתי איתו 2 שיעורים . אני מאוד מרוצה מההסברים שלו, האינטונציה שלו מעבירה ביטחון ובסך הכל הוא מבין במה אני לא טוב ואנחנו והצלחנו לנצל את השיעור בצורה נפלאה !
לתגובות נוספות

צעד 1בוחרים מועד פנוי

צעד 2רושמים את פרטי השיעור

צעד 3מתחילים ללמוד בחדר הוירטואלי!

למה כדאי ללמוד אונליין?

מורים שעברו הכשרה של צוות האתר

חסכון של זמן הגעה וכסף

לומדים מהבית בזמן הכי נוח

ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים

5
02/02/2017, ברי, 23
אני מנסה להתקבל לרפואה וצריך פסיכומטרי גבוה ככל האפשר. עבדתי עם מורן על דרכי החשיבה שלי בפרק המילולי ובחיבור ועל דרכי הפיתרון של שאלות בכמותי, הוא הראה לי דרכים שונות להסתכל על תרגילים מסויימים וחיזק אצלי נקודות חלשות. מורה תותח! יש לו חלק גדול בציון שקיבלתי
5
01/02/2017, לינדה, 43
הבן שלי הפסיד חומר לימוד בכיתה אחרי מחלה ממושכת ויצרתי קשר עם מורן כדי שישלים לו את הפערים מול הכיתה. לא לקחנו הרבה שיעורים, אבל מצאתי לנכון לכתוב כאן המלצה כיוון שעוד לא נתקלתי באיכפתיות כזו: הוא יצר קשר עם המורה למתמטיקה כדי לברר אילו פערים יש בחומר, ואפילו השלים פערים במתמטיקה בנושאים קודמים במהירות. הבן שלי אמר שהוא מסביר אפילו יותר טוב מהמורה.
5
29/01/2017, מורן, 22
מורה מעולה!! עזר לי לעלות מ4 יחידות ל5 יחידות באנגלית בשביל האוניברסיטה ועשיתי את זה בציונים מעולים
5
28/01/2017, אורנה, 24
זאת הפעם השלישית שאני ניגשת לפסיכומטרי ולא הצלחתי להגיע לציון שאני צריכה והחלטתי לעבוד עם מורה פרטי. מורן הצליח לסגור לי נושאים שעד עכשיו לא הצלחתי להבין עד הסוף ועזר לי לשפר את יכולות הכתיבה שלי ובזכותו השתפרתי פלאים בציון בחלק הכמותי והמילולי. הוא לימד אותי בצורה יסודית וידע להעביר את החומר בצורה ברורה. אמליץ עליו לכל תלמיד שצריך חיזוק
5
25/01/2017, שלומית, 46
חיפשתי לבני מורה פרטי שיעזור לו לצמצם את הפערים שהוא צבר במתמטיקה ובפיזיקה והגעתי למורן. מעבר לכך שהוא הצליח להביא את הבן שלי מרמה נמוכה מאוד להצלחה בכל המבחנים שהוא ניגש אליהם עד כה, הוא בחור מדהים שרואים שהוראה היא דרך חיים בשבילו. מומלץ בחום!
הוספת תגובה