מורה אונליין ירון תותח - לימוד נעים דלג על הניווט

מורה אונליין ירון תותח

מחולון - בת ים, בוגר אוניברסיטה - תל אביב
"נסיון הוראה באקדמיה, מסלולי הכנה, מרתונים ועוד. תואר I+II בהצטיינות בכלכלה ומנהל עסקים, ניתוח מערכות, הנדסה, הוראה. "
קבע שיעור אונליין
145 לשעה
(המורה יצור איתך קשר לאחר קביעת השיעור)
קורסים: חקר ביצועים, מודלים דטרמיניסטים, תורת ההחלטות, מיקרוכלכלה, מקרוכלכלה, כלכלה הנדסית, כלכלה לוגיסטית, יסודות המלאי, ניהול רכש ואספקת מלאי, ניהול מערכות תובלה ושינוע, מערכות תשתית, ניהול פיננסי, יסודות המימון, תורת המימון, היבטים פיננסיים בניהול, תיכון וניתוח תהליכים. נסיון: הוראת במסגרות אקדמאיות שונות, מסלולי הכנה אקדמאיים לבחינה, מרתון הכנה לבחינות ועוד. השכלה I+II בהצטיינות: כלכלה ומנהל עסקים, ניתוח מערכות, הנדסה, הוראה. שירותים נוספים: עזרה בהגשת עבודות גמר, סמנריונים, פתרון מטלות ועוד.
שיעורי אונליין בהנדסת תעשיה וניהול - חקר ביצועים, מערכות מלאי.
שיעורי אונליין בכלכלה - מאקרו, מימון, מיקרו.
שיעורי אונליין במנהל עסקים - חקר ביצועים, מודלים כמותיים בניהול, ניהול המימון.
5
27/02/2017, מנור, 24
הגעתי לירון ללמוד חקר ביצועים עם ידע כמעט אפסי ברוב הנושאים וכשיצאתי לא האמנתי כמה דברים שקשים בשיעור - נעשים קלים להבנה ולהשמה. מלמד בשיטה מאוד נוחה ומעביר את החומר ביעילות ובקלות!. בנוסף זמין לשאלות בטלפון ועונה בשמחה ובסבלנות. ממליץ בחום!!!
לתגובות נוספות

צעד 1בוחרים מועד פנוי

צעד 2רושמים את פרטי השיעור

צעד 3מתחילים ללמוד בחדר הוירטואלי!

למה כדאי ללמוד אונליין?

מורים שעברו הכשרה של צוות האתר

חסכון של זמן הגעה וכסף

לומדים מהבית בזמן הכי נוח

ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים

5
19/02/2017, אלון, 28
אחלה מורה פרטי! מעביר את החומר בצורה קלה וברורה. ממליץ! אלון
5
25/01/2017, מאור, 33
מורה מעולה!! מאוד נינוח , מסביר בפשטות ובסבלנות , נותן לך דרך חשיבה על התרגיל ולא רק את הפיתרון. מאוד ממוקד למטרה , מומלץ מאוד!!! מפנק גם באספרסו מעולה :)
5
16/11/2016, חפצי, 47
ירון מורה מקצועי, יסודי ומאורגן. מסביר ומפשט את החומר ומראה דרכי פתרון קלים. נותן תחושת בטחון , מכוון ומסייע בסבלנות יתרה. מלמד מכל הלב וחשובה לו הצלחת הסטודנט.
5
17/05/2016, דולב, 29
אני לומד עם המורה זמן רב. מדובר במורה ברמה מאוד גבוהה. אדם משכיל מאוד ובעל ידע רב במקצועות ותחומים רבים. יודע ללמד במספר רב של דרכי פתרון ונותן תחושת ביטחון. המורה יודע להעביר את החומר לתלמיד בצורה מאוד ברורה, מאורגנת ויסודית. אני עובר איתו תקופת לימודים מאוד נעימה, ברורה ומוצלחת. הוא עוזר לי מאוד. מומלץ!!!
5
13/05/2016, יוני, 31
אחרי שעברתי כמה מורים עד שהגעתי לירון אני יכול להגיד בוודאות מדובר במורה מעולה. מקצועי מאוד ומעביר את החומר בצורה מעניינת ובגובה העיניים. מאפשר סביבת לימודים נוחה עם לוח מחיק להסברים, כיסאות נוחים וקפה מצוין! זמין לשיעורים בשעות מגוונות ונוחות.
הוספת תגובה