מורה אונליין דורון זרצקי - לימוד נעים דלג על הניווט
24 ביקורות
5
מורה פרטי דורון  זרצקי

מורה אונליין דורון זרצקי

מתל אביב-יפו, בוגר אוניברסיטה - תל אביב
"המורה למתמטיקה הכי טוב בת"א."
אני מתאים את המתמטיקה לתלמיד ולא להיפך! לא אנסה להפוך אתכם לד"ר במתמטיקה שאוהב מספרים, אבל אנגיש לכם את המתמטיקה באופן כזה שתצליחו, גם אם אתם לא סובלים אותה. יש לי אמונה בחיבור אמיתי ואישי לתלמיד, באופן כזה שהוא ירצה לבוא לשיעורים ובאמת יבין את מה שאני מסביר לו, ישאל שאלות ויחשוב בעצמו. לכן, אני דוגל בהבנה, הבנה ועוד פעם הבנה ולא סתם שינון של החומר כמו רובוט. ההתמחות שלי היא בהכנה לבגרות של 5, 4 ו-3 יח"ל, הכנה לבחינות מעבר מחטיבת הביניים לתיכון, הכנה לאוניברסיטה ועזרה לסטודנטים בלי רקע מתמטי מתאים מהתיכון שלומדים קורסים במתמטיקה בתואר ראשון ושני.
120 ₪ לשעה

קבע שיעור אונליין

דורון יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. מתחילים ללמוד
הוספת תגובה
10/05/2017
לורה, 47
5
100 במתכונת וממוצע שנתי 95. מותק של מורה! לקח את הבן שלי, שהיה על סף ירידה ל-4 יחידות והוביל אותו במשך שנה להישגים מדהימים. אנחנו בטוחים ב-100% שנמשיך ללמוד עם דורון גם בשנה הבאה.
08/05/2017
רון, 17
5
מורה תותח. למד אותי בשיעור אחד מה שאחרים לא הצליחו בעשרה. לקחתי אתו מרתון קצר לפני המתכונת וקבלתי בה 100. ההסברים של דורון פשוטים ולא חופרים והוא ממש לא מתרגש כשאני לא מבין. יש לו ידע רחב במתמטיקה וזה ניכר גם בתחומים אחרים שלא קשורים להכנה לבגרות. דורון החזיר לי את הבטחון העצמי עד שאני יודע כמה אני הולך לקבל בבגרות!
07/05/2017
ירדן, 27
5
מורה טיל. העביר אותי את הבחינה במכללה בכלום זמן, אחרי שכבר החלפתי 4 מורים פרטיים והייתי על סף יאוש וכוונות לפרוש מהתואר. לא מבינה למה המרצה במכללה לא מלמד אותנו בכזו דרך, אחרת כבר ממזמן הייתי עוברת במועד א' ולא במועד ג'.
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?