מורה אונליין דורון זרצקי - לימוד נעים דלג על הניווט

מורה אונליין דורון זרצקי

מתל אביב-יפו, בוגר בית ספר - בית ספר בארץ
"מורה בתיכון בת"א. מוביל תלמידים להצטיינות בדרך יחודית כבר 15 שנה. מתמחה בלימוד תלמידים הסובלים הפרעת קשב וריכוז. "
קבע שיעור אונליין
125 לשעה
(המורה יצור איתך קשר לאחר קביעת השיעור)
גישת ההוראה שלי:- *העצמת התלמיד *לתת לו להרגיש הכי חכם בעולם *לגרום לו להרגיש שהוא יכול לפתור הכל, להשיג הכל ולהצליח בהכל *להעניק לו את כל הבטחון בעולם, כדי שיראה שהוא יכול להתמודד לבד *לדעת להתאים את עצמי לכל רמה ולכל אתגר *התמודדות נכונה ואמיתית עם הפרעת קשב וריכוז אצל התלמיד בנוסף: מסייע גם מעבר לשעות השיעור בטלפון או במייל מתעדכן מול המורים בבית הספר/המרצים באקדמיה בנוגע לחומר הנלמד והתקדמות התלמיד
שיעורי אונליין בהכנה למיצ"ב - מתמטיקה.
שיעורי אונליין בלשון - יסודי, חטיבת ביניים.
שיעורי אונליין במבחן מימד - מתמטיקה.
שיעורי אונליין במתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה, אקדמיה, חדו"א, חדו"א 2.
שיעורי אונליין בפיסיקה - יסודי, חטיבת ביניים.
שיעורי אונליין בשיעורי בית - חשבון, עברית, אחר.
5
10/03/2017, רוני, 17
בשונה מהמורים הקודמים שהיו לי, דורון לא מתנשא (וחושב שהוא המציא את המתמטיקה) ולא מתעצבן(כשאני לא מבינה, גם לאחר 5 הסברים). כל המורים למתמטיקה יודעים לפתור את התרגילים, אבל דורון הוא היחיד שהצליח להנגיש לי את החומר בצורה כזו שאצליח לבד וגם ארגיש טוב עם עצמי כשאני נכשלת. בזכות דורון הבטחון העצמי שלי בגישה למתמטיקה עלה וזה שפר משמעותית את הציונים שלי בבחינות.
לתגובות נוספות

צעד 1בוחרים מועד פנוי

צעד 2רושמים את פרטי השיעור

צעד 3מתחילים ללמוד בחדר הוירטואלי!

למה כדאי ללמוד אונליין?

מורים שעברו הכשרה של צוות האתר

חסכון של זמן הגעה וכסף

לומדים מהבית בזמן הכי נוח

ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים

5
10/03/2017, יואב, 17
מורה תותח. התחלתי ללמוד אתו מתחילת השנה אחרי שהשאירו אותי על תנאי ב-5 יחידות. היום הציון הממוצע שלי בבחינות הוא 95 ואני אפילו מצליח להסביר לחברים בכתה. דורון הוא המורה הכי טוב שהיה לי.
5
09/03/2017, תמר, 25
מנוסה ומקצועי מאוד. יודע מתמטיקה ברמה הכי גבוהה ומסוגל לתרגם אותה לרמה הנמוכה ביותר. לקח אותי עם ידע 0 והביא אותי ל-90 בבגרות של 5 יח"ל. לא ותר לי לרגע ודחף אותי עם המון אנרגיה. 10 בסולם של תמר!
5
07/03/2017, דנה, 29
מורה בחסד. העביר אותי את הבחינה במכללה במרתון זריז של שיעורים, אחרי שלא הגעתי כל השנה להרצאות. ברור לי שאני אלמד אתו גם בסמסטר הבא. תודה!
5
02/03/2017, Ido, 28
דורון מורה מקצועי מאוד, גמיש מאוד ותותח. עזר לי להתגבר על הפחדים מאיך לגשת למתמטיקה. הסביר בסבלנות את החומר ובדרך נוחה ונעימה. מומלץ בחום.
5
28/02/2017, גיא
דורון מורה מדהים הסביר את כל החומר וחזר כמה פעמים שצריך הוא מאד גמיש בזמנים ומלמד מצויין עזר בהכנה למפמר הקבצה א+ והבנתי את כל החומר בזכותו ממליץ בחום
הוספת תגובה