דלג על הניווט
26 ביקורות
5
מורה פרטי דורון  זרצקי

מורה אונליין דורון זרצקי

מתל אביב-יפו, בוגר אוניברסיטה - תל אביב
"מורה דרך למתמטיקה"
הולכים לאיבוד כשמדברים אתכם פונקציות? חשבתם עד היום ש-e זו רק אות באנגלית?! 20 שנות נסיון הובילו אותי להיות מקצוען בהתמודדות עם תלמידים מהסוגים הבאים:- - תלמידים שהיו מצטיינים במתמטיקה עד החטיבה או עד התיכון ואז פשוט התרסקו - חיילים משוחררים שרוצים להשלים בגרות ב-4 או 5 יח"ל, אך אפילו לא סיימו 3 יח"ל בתיכון - תלמידים וסטודנטים בעלי הפרעות קשב וריכוז - תלמידים וסטודנטים הסובלים מלחץ בחינות - סטודנטים שחייבים לעבור קורסים במתמטיקה, אך אין להם שום רקע קודם קוראים לי דורון ואני אהיה המתנה שלכם. נכנס ביחד לתהליך מאתגר, שבסופו תרגישו ברקיע השביעי, כמו מי שמסיים ריצת מרתון. אני לא מתכוון לותר לכם ועליכם ואם תבחרו לפנות אליי, זה יהיה סוף היחסים המסובכים שלכם עם המתמטיקה.
120 ₪ לשעה

קבע שיעור אונליין

דורון יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
הוספת תגובה
27/07/2017
איילת, 47
5
דורון מכין את בננו במהלך חופשת הקיץ לקראת כתה ט', לאור נפילת מתח משמעותית שהיתה לו בכתה ח'. שמנו לב לשיפור משמעותי בהבנה של הילד ובגישה שלו ללימודים בכלל ולמתמטיקה בפרט. דורון החזיר לו את הבטחון העצמי שאבד לו במהלך השנה ומצליח לגרום לו לאהוב מתמטיקה. אנו מוקירים לו על כך תודה מכל הלב!
20/07/2017
דני, 24
5
מורה מכוכב אחר. הצליח לעשות אתי בחודש את מה שהמורים בבית ספר לא הצליחו לעשות ב-12 שנים. באתי אל דורון במטרה לקבל רקע, לפני שאני נכנס לאטרף של קורס השלמת 5 יח"ל מתמטיקה באחד מבתי הספר האקסטרניים. דורון הקנה לי את היסודות שלא היו קיימים אצלי בכלל, למד אותי איך לחשוב בצורה מתמטיקה והקנה לי שיטות פתרון ימתאימות. היום אני נמצא במקום אחר לגמרי בזכות דורון ולא יודע מה הייתי מה עושה בלעדיו.
10/05/2017
לורה, 47
5
100 במתכונת וממוצע שנתי 95. מותק של מורה! לקח את הבן שלי, שהיה על סף ירידה ל-4 יחידות והוביל אותו במשך שנה להישגים מדהימים. אנחנו בטוחים ב-100% שנמשיך ללמוד עם דורון גם בשנה הבאה.
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?