מורה אונליין דורון זרצקי - לימוד נעים דלג על הניווט

מורה אונליין דורון זרצקי

מתל אביב-יפו, בוגר אוניברסיטה - תל אביב
"מנטור למתמטיקה. מוביל בדרך מיוחדת כבר 15 שנה סטודנטים ותלמידים להצטיינות. בעל סבלנות אינסופית לסובלים מהפרעת קשב וריכוז."
קבע שיעור אונליין
120 לשעה
(המורה יצור איתך קשר לאחר קביעת השיעור)
גישת ההוראה שלי:- *העצמת התלמיד *לתת לו להרגיש הכי חכם בעולם (אבל פחות ממני, כמובן) *לגרום לו להרגיש שהוא יכול לפתור הכל, להשיג הכל ולהצליח בהכל *להעניק לו את כל הבטחון בעולם, כדי שיראה שהוא יכול להתמודד לבד *לדעת להתאים את עצמי לכל רמה ולכל אתגר *התמודדות נכונה ואמיתית עם הפרעת קשב וריכוז אצל התלמיד בנוסף: מסייע גם מעבר לשעות השיעור בטלפון או במייל מתעדכן מול המורים בבית הספר/המרצים באקדמיה בנוגע לחומר הנלמד והתקדמות התלמיד
שיעורי אונליין בהכנה למיצ"ב - מתמטיקה.
שיעורי אונליין בלשון - יסודי, חטיבת ביניים.
שיעורי אונליין במחשבים - אינטרנט, הכרת המחשב.
שיעורי אונליין במבחן מימד - מתמטיקה.
שיעורי אונליין במתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה, אקדמיה, חדו"א, חדו"א 2.
שיעורי אונליין בפיסיקה - יסודי, חטיבת ביניים.
שיעורי אונליין בשיעורי בית - אנגלית, חשבון, עברית, אחר.
5
03/01/2017, גלית, 43
לאחר מספר נסיונות עם מורים פרטיים סוף סוף מורה שמסביר בצורה הגיונית מעמיקה,בנעימות ובסבלנות רבה. לא מתקדם עד שמוודא שהחומר הובן כהלכה. העובדה שהבן שלי ביקש עוד שיעורים מבלי שאצטרך לשכנע אומרת הכל. תודה דורון. ממליצה בחום!!
לתגובות נוספות

צעד 1בוחרים מועד פנוי

צעד 2רושמים את פרטי השיעור

צעד 3מתחילים ללמוד בחדר הוירטואלי!

למה כדאי ללמוד אונליין?

מורים שעברו הכשרה של צוות האתר

חסכון של זמן הגעה וכסף

לומדים מהבית בזמן הכי נוח

ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים

5
22/12/2016, גולן, 23
קוסם! נרשמתי ליואל גבע כדי להשלים בגרות אחרי הצבא, אבל מהר מאוד אבדתי קצב כי המורה טס ולא ממש התעכב להשלים לי את כל מה שלא טרחתי ללמוד בתיכון. דורון הפגין שליטה אבסולוטית בחומר ועבר אתי בצורה יסודית על כל הנושאים כדי שלא אפספס שום דבר. עם זאת, הוא עשה את זה בצורה מהירה בלי למרוח זמן ולבזבז לי את הכסף. תודה רבה!!! ממליץ בחום לכל מי שרוצה לבנות את העתיד שלו, אך לא יודע איך...
5
19/12/2016, עמית
דורון הסביר בסבלנות ובצורה מאוד ברורה את החומר. עזר מאוד להבין דברים עקרוניים ... מומלץ בחום!!!
5
29/11/2016, אורלי, 42
דורון הכין אותי בנועם וסבלנות לרמת המתמטיקה הנדרשת לתואר שני במנהל עסקים. מרמה של 3 יח׳ בתיכון לפני שנים (כשאני לא זוכרת כלום ולא התעסקתי בתחום) לפתרונות מסובכים והבנה עמוקה של החומר. מומלץ,זמין, מחיר סביר ובעל שיטות לימוד ייחודיות, המאפשרות הבנה מהירה יותר.
5
21/11/2016, נעמה, 27
דורון מורה נדיר. הוא משלב ידע מתמטי עמוק, שלא נופל מהמרצה והמתרגל באוניברסיטה. היתה לו אמפתיה אמיתית לקושי שלי להבין את החומר וסבלנות אינסופית להסביר מספר פעמים כל נושא וכל שאלה שהעליתי בפניו. דורון הוא התיקון שלי לחוויה הלא נעימה מהאוניברסיטה. ממליצה עליו בחום, לכל מי שמחפש מורה שמלמד עם כל הנשמה ולא סתם מישהו שיעביר את החומר.
5
12/11/2016, נועם, 73
אחרי 2 מורי מתמטיקה שונים למתמטיקה למנהלים ב׳ , ו 2 כשלונות במועד א ומועד ב. לקראת המועד ה 3 והאחרון הייתי צריך מישהו שינגיש עבורי את החומר ויעזור לי להתגבר על החוסרים שאני סוחב לאורך השנים במתמטיקה. . בתהליך קצר וממוקד, דורון הוריד את כל ״חסימות״ המתמטיקה בטכניקה ייחודית, הגיונית, פשוטה שעזרה לי לחוות הצלחה כבר בשיעור הראשון וחשוב מכל גם בבחינה!
הוספת תגובה