מורה אונליין דורון זרצקי - לימוד נעים דלג על הניווט

מורה אונליין דורון זרצקי

מתל אביב-יפו, בוגר אוניברסיטה - תל אביב
"ד"ר למתמטיקה. מטפל באנשים שמפחדים ממספרים."
קבע שיעור אונליין
100 לשעה
(המורה יצור איתך קשר לאחר קביעת השיעור)
תשוקה עצומה ללמד וידע רב במתמטיקה מניעים אותי להוביל להצלחה את כל מי שלומד אצלי. את הידע רכשתי בתיכון ובמסגרות אקדמיות שונות והתשוקה נבנתה לאורך השנים... שיטת הלימוד שאני דוגל בה היא הקניית כלים לחשיבה מתמטית והגברת הבטחון העצמי וברגע שיש אותם לתלמיד אז ההצלחה היא ודאית. בנוסף, לאור העליה הדרסטית בשנים האחרונות במודעות להפרעות קשב וריכוז, פתחתי שיטות הוראה מיוחדות לסובלים מהן. המסירות שלי להוראה היא טוטאלית והשיעור אצלי אף פעם לא מסתיים לפי השעון, אלא לפי הצורך הממשי של התלמיד. אני ממשיך להיות בקשר בטלפון/מייל בתום השיעור, כדי לתת מענה ראשוני במידת הצורך וגם מסייע בהתנהלות של התלמיד/הורה מול המרצה/מתרגל/מורה בביה"ס.
שיעורי אונליין בהכנה לכיתה א - חשבון, קריאה וכתיבה.
שיעורי אונליין בהכנה למיצ"ב - מתמטיקה, עברית.
שיעורי אונליין בלשון - יסודי, חטיבת ביניים.
שיעורי אונליין במבחן מימד - מתמטיקה, עברית.
שיעורי אונליין במתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה, אקדמיה.
שיעורי אונליין בפיסיקה - יסודי, חטיבת ביניים.
שיעורי אונליין בפסיכוטכני - כמותי, מילולי, צורני.
שיעורי אונליין בפסיכומטרי - חיבור, כמותי, מילולי.
שיעורי אונליין בקריאה וכתיבה - גן, הבנת הנקרא, יסודי.
שיעורי אונליין בשיעורי בית - חשבון, עברית, אחר.
5
10/03/2017, רוני, 17
בשונה מהמורים הקודמים שהיו לי, דורון לא מתנשא (וחושב שהוא המציא את המתמטיקה) ולא מתעצבן(כשאני לא מבינה, גם לאחר 5 הסברים). כל המורים למתמטיקה יודעים לפתור את התרגילים, אבל דורון הוא היחיד שהצליח להנגיש לי את החומר בצורה כזו שאצליח לבד וגם ארגיש טוב עם עצמי כשאני נכשלת. בזכות דורון הבטחון העצמי שלי בגישה למתמטיקה עלה וזה שפר משמעותית את הציונים שלי בבחינות.
לתגובות נוספות

צעד 1בוחרים מועד פנוי

צעד 2רושמים את פרטי השיעור

צעד 3מתחילים ללמוד בחדר הוירטואלי!

למה כדאי ללמוד אונליין?

מורים שעברו הכשרה של צוות האתר

חסכון של זמן הגעה וכסף

לומדים מהבית בזמן הכי נוח

ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים

5
10/03/2017, יואב, 17
מורה תותח. התחלתי ללמוד אתו מתחילת השנה אחרי שהשאירו אותי על תנאי ב-5 יחידות. היום הציון הממוצע שלי בבחינות הוא 95 ואני אפילו מצליח להסביר לחברים בכתה. דורון הוא המורה הכי טוב שהיה לי.
5
09/03/2017, תמר, 25
מנוסה ומקצועי מאוד. יודע מתמטיקה ברמה הכי גבוהה ומסוגל לתרגם אותה לרמה הנמוכה ביותר. לקח אותי עם ידע 0 והביא אותי ל-90 בבגרות של 5 יח"ל. לא ותר לי לרגע ודחף אותי עם המון אנרגיה. 10 בסולם של תמר!
5
07/03/2017, דנה, 29
מורה בחסד. העביר אותי את הבחינה במכללה במרתון זריז של שיעורים, אחרי שלא הגעתי כל השנה להרצאות. ברור לי שאני אלמד אתו גם בסמסטר הבא. תודה!
5
02/03/2017, Ido, 28
דורון מורה מקצועי מאוד, גמיש מאוד ותותח. עזר לי להתגבר על הפחדים מאיך לגשת למתמטיקה. הסביר בסבלנות את החומר ובדרך נוחה ונעימה. מומלץ בחום.
5
28/02/2017, גיא
דורון מורה מדהים הסביר את כל החומר וחזר כמה פעמים שצריך הוא מאד גמיש בזמנים ומלמד מצויין עזר בהכנה למפמר הקבצה א+ והבנתי את כל החומר בזכותו ממליץ בחום
הוספת תגובה