דלג על הניווט

מורה אונליין גרטה טוברובסקי

בת 49, מחולון - בת ים, בוגרת אוניברסיטה - תל אביב
"מרצה אקדמית Ph.D ,בעלת ניסיון רב בפיתוח ולמוד תוכנה, מעבירה שיעורים פרטיים וקורסי תכנות בשיטה המקורית לכל רמות הלימוד."
קבע שיעור אונליין
90 לשעה
(המורה תיצור איתך קשר לאחר קביעת השיעור)
בעלת נסיון אקדמי ופדגוגי עשיר ממוסדות לימוד ידועות בארץ ובאולם כגון אוניברסיטת תל-אביב, טכניון, האוניברסיטה הממלכתית של מוסקבה, כמו גם אריאל, ומכללת שנקר. בעלת כ-15 שנות נסיון מעשי בפיתוח מערכות תוכנה, אלגוריתמים וסימולציות במגוון שפות תכנות, טכנולוגיות וסביבות. היוצרת של מתודולוגיה אוניברסלית להוראת תכנות שמאפשרת להשתלט על המקצוע בכל הרמות. השיעורים נערכים לתלמידי תיכון, סטודנטים, ולאנשים שרוצים לרכוש את המקצוע. כמובן, תכניות הלימוד מפותחות באופן אישי לכל התלמיד בהתאם ליעדים שלו. בקביעת שיעור אונליין נא תשימו לב שהתעריף הוא לשעה של שיעור אונליין רגיל ולא להתייעצות בפרויקטים ומטלות.
שיעורי אונליין במדעי המחשב תכנות - C, C Sharp, HTML, Java, Java Script, Python, Cpp, מבוא לאנליזה נומרית, מבוא למדעי המחשב, עקרונות שפות תכנות, תכנות מונחה עצמים, תכנות מערכות.
שיעורי אונליין במתמטיקה - מטלב.
5
21/12/2016, אריק, 24
אני לומד JAVA באוניברסיתה פתוחה. היה לי קושי גדול בהבנת מחלקות ועצמים, לא ידעתי איך להתחיל את העבודה שהיתה להגישה. פניתי לגרטה והתחלנו מדברים מאוד בסיסיים שבו זמנית היו מאוד לעניין של תרגיל הספציפי שלי ותוך כמה שיעורים התחלתי להרגיש שהידע התיאורטית שלי מסתדרת ובו זמנית אני גם מתחיל להבין איך לפתור את התרגילים. הגשתי את העבודה בזמן, קיבלתי 97 ומאוד מודה לגרטה על השיעורים שלה המעניינים ומסודרים, באו
לתגובות נוספות

צעד 1בוחרים מועד פנוי

צעד 2רושמים את פרטי השיעור

צעד 3מתחילים ללמוד בחדר הוירטואלי!

למה כדאי ללמוד אונליין?

מורים שעברו הכשרה של צוות האתר

חסכון של זמן הגעה וכסף

לומדים מהבית בזמן הכי נוח

ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים

5
06/12/2016, מלי, 29
ממליצה על גרטה בכל הנוגע לתואר במדעי המחשב. נכון לעכשיו נעזרת בה לקורס אשנב למתמטיקה (תורת הקבוצות), מסבירה ומלמדת בצורה ברורה, סבלנית ומקצועית.
הוספת תגובה