מורה אונליין אביב א - לימוד נעים דלג על הניווט

מורה אונליין אביב א

בן 19, מקריות, בוגר אוניברסיטה - הטכניון
"סטודנט להנדסה בטכניון, מאמין כי השקעה, הצלחה והנאה יכולים לבוא ביחד עם קצת כוח רצון! :) "
קבע שיעור אונליין
75 לשעה
(המורה יצור איתך קשר לאחר קביעת השיעור)
מורה סבלני, משקיע, בעל גישה צעירה לתלמיד/ה וניסיון במתן שיעורים ליסודי, חטיבה, תיכון ובהכנה לבגרויות 3, 4, ו-5 יחידות. ניסיון בהכנה לבגרויות במוסד מוכר, הכנה למפמרים ומיצבים. קצב לימוד אישי ומותאם לפי התלמיד/ה. נע בין 70-90 ש"ח. משך שיעור הוא 60 דקות, מועבר בצורה מעניינת ואינטראקטיבית. ***אנא לא להתקשר בנושאי: תרגום מאמרים באנגלית או כתיבת קוד, אלא שיעורים פרטיים בלבד*** ***לא מגיע לקריית אתא***
שיעורי אונליין באנגלית - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל.
שיעורי אונליין במדעי המחשב תכנות - יסודי, חטיבת ביניים, C Sharp.
שיעורי אונליין במחשבים - אינטרנט, הכרת המחשב.
שיעורי אונליין במתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה.
שיעורי אונליין בהכנה למיצ"ב - אנגלית, מתמטיקה.
שיעורי אונליין בפיסיקה - יסודי, חטיבת ביניים.
שיעורי אונליין בשיעורי בית - אנגלית, חשבון.
5
29/12/2016, אייל, 17
מורה פרטי מעולה , הגעתי אליו דרך המלצות של חברים שלי שלומדים אצלו. אחרי השיעור הראשון החומר כבר היה ברור יותר וקל יותר. בזכותו קיבלתי ציון נהדר במבחנים בכיתה י' ואני ממשיך איתו גם ל-י"א עד לבגרות.
לתגובות נוספות

צעד 1בוחרים מועד פנוי

צעד 2רושמים את פרטי השיעור

צעד 3מתחילים ללמוד בחדר הוירטואלי!

למה כדאי ללמוד אונליין?

מורים שעברו הכשרה של צוות האתר

חסכון של זמן הגעה וכסף

לומדים מהבית בזמן הכי נוח

ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים

5
23/12/2016, דור, 45
אביב הכין את בני בסבלנות ובקצב שלו לרמת המתמטיקה של מבחני סוף כיתה ט'. מרמה של הקבצה ב'2 בכיתה ח', עד לרמה של מיועד ל-5 יחידות לימוד וציון מעל 90 במבחן של סוף כיתה ט'. זמין, מומלץ, מחיר סביר ובעל שיטות לימוד ייחודיות. אני בטוח שבני ימשיך עם אביב גם בכיתה י' ב- 5 יחידות
5
16/12/2016, זוהר, 46
אביב מורה נהדר, הוא מזהה את החוזקות והחולשות אצל כל תלמיד ונותן את הדגש במקומות הנכונים. ביתי למדה אצל אביב במשך יותר משנתיים מתחילת כיתה ט ועד לכיתה יא ועברה שיפור ניכר בזכותו. הוא נותן יחס אישי וסבלני, נכנס לראש של התלמיד ונותן מעצמו מעל ומעבר. אני ממליץ בחום ללמוד אצלו, לא תתאכזבו.
5
14/12/2016, אבי, 47
אחרי המון חיפושים למורה למתמטיקה ואנגלית בשביל בני הלומד בתיכון מצאנו את אביב שיצר קשר נפלא במהירות עם בני והצליח ללמד אותו ולהתחבר אליו במהלך השיעורים כך שבני ממש התאהב באנגלית ומתמטיקה מחדש.
5
04/08/2016, אלדד, 47
אביב מורה מקצועי, סבלני, ומסביר הכל בצורה ברורה ומקיפה. מסוג המורים שמשרים בטחון, ומקנים את כל הכלים הנכונים כדי להגיע לתוצאות. בני למד אצלו לקראת המבחנים במתמטיקה מכיתה ט' והמשכנו איתו גם לתיכון- ואני לא יכול להיות יותר מרוצה- הן מהציונים, והן מהיחס האישי של אביב. ממליץ לכל אחד ללמוד אצלו!
5
03/08/2016, נועם , 17
ממליצה בחום רב אביב מורה נהדר שיעורים ברמה מעולה , ובאמת זמינות גבוהה. נותן את הנשמה במהלך השיעורים ואני ממש מעריכה תודה רבה על הכל !
הוספת תגובה